Sarusia55 przeprasza Friza. Youtuber prosi o rozmowę

2022-08-03 11:07
Friz i Sarusia55
Autor: Daniel Szura//screen z TikToka @sarusia55

Co dalej z piosenkę o Stegnie i uznaniem praw autorskich Sarusi55? Ciesząca się sławą wśród polskich internautów kobieta nieoczekiwanie przeprosiła Friza, tłumacząc, że została wprowadzona w błąd. Youtuber odpisał tiktokerce i zapewnił, że mimo wszystko wciąż chce się z nią skontaktować, by jej pomóc.

Za sprawą swojej relacji ze Stegny Sarusia55 stała się jedną z najpopularniejszych polskich tiktokerek. Konto pani Iwony śledzi ponad 300 tysięcy użytkowników aplikacji, a niektóre jej filmy dotarły do milionów osób. W ostatnich dniach o kobiecie zrobiło się głośno za sprawą usuniętego już nagrania, za pośrednictwem którego zwróciła się o pomoc do Friza i Tribbsa. Zarówno youtuber, jak i producent muzyczny mieli, zdaniem Sarusi55, naruszyć jej prawa autorskie. W nadchodzącej piosence Vanilla Karol Wiśniewski wyśpiewuje bowiem o tym, że poznał kogoś na plaży w Stegnie, natomiast Mikołaj Trybulec zamieścił na swoim TikToku remiks opublikowanej przez nią piosenki Stegna, Stegna. Obaj twórcy szybko odpowiedzieli pani Iwonie. Ku zaskoczeniu internautów Sarusia55 przeprosiła Friza zarówno w opublikowanym na swoim profilu filmie, jak i w komentarzu. Youtuber wciąż chce jej jednak pomóc.

Tribbs jak Friz odpowiada Sarusi55. Zaproponował jej konkretną pomoc!

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Sarusia55 przeprasza, a Friz odpowiada

Na oficjalnym TikToku Friza pojawiło się nowe nagranie, w którym youtuber nawiązuje do internetowego trendu, który zapoczątkowała właśnie Sarusia55. Tiktokerka skomentowała wideo, ponownie przepraszając influencera. Wcześniej zrobiła to za pośrednictwem wideo.

Bardzo przepraszam pana Friza, po prostu się pomyliłam. To jest nieszczęśliwa pomyłka. Pan Friz nic złego nie zrobił. Przepraszam bardzo, ktoś mnie w błąd przeprosił w związku z tą Stegną - mówiła.

Karol Wiśniewski zdecydował się odpowiedzieć. 

Pani Gosiu pani to super babka, nic sie nie stało, jak mogę się z Panią skontaktować? Chce pomóc - odpisał.

Myślicie, że twórcom uda się w końcu spotkać?

Sonda
Czy Sarusia55 powinna otrzymać wynagrodzenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze