Sarsa zmieniła się nie do poznania! Gdzie są jej charakterystyczne rogi?

2020-11-04 13:39
Sarsa
Autor: YouTube/ SarsaVEVO

Wyobrażacie sobie Sarsę bez jej charakterystycznych rogów? Jeśli nie, to mamy dla was smutną wiadomość. Wokalistka przeszła spektakularną metamorfozę i pożegnała swój stary image! Jak jej nowy wygląd podoba się fanom piosenkarki? Więcej o zmianach wizerunkowych Sarsy przeczytacie na ESKA.pl!

Sarsa zmieniła się nie do poznania! Polska wokalistka przeszła ogromną metamorfozę i pożegnała się z tak zwanymi rogami, które były jej największą cechą charakterystyczną. Jak na te zmiany wizerunkowe zareagowali fani piosenkarki i co skłoniło ją do opuszczenia swojej popularnej fryzury? Rogi Sarsy były tak rozpoznawalne, że na swojej głowie czesała je niemalże każda jej wierna fanka. Wszystkie dziewczyny, które uwielbiały muzykę wokalistki czesały się w podobym stylu do niej i czuły się wtedy oryginalnie i wyjątkowo. Od jakiegoś czasu, coś się zmieniło, ponieważ Sarsa pokazuje się w mediach społecznościowych w kompletnie nowym wydaniu, a raczej bez popularnych i przypisanych już do niej rogów. Teraz wokalistka stawia na krótkie, proste fryzury, z których raczej trudno byłoby uzyskać podobny efekt, jak sprzed lat. Mimo, że Sarsa bez swoich słynnych rogów wygląda zupełnie inaczej, nadal jest idolką dla większości młodego pokolenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤🤍🖤 ⚡ Post udostępniony przez SARSA (@sarsa_markiewicz)

Sarsa zmieniła swój wygląd 

Fani wokalistki zachwycali się rogami na głowie Sarsy. Jej fryzurę porównywali do stylu gwiazd k-popu lub do popularnego stylu bycia Billie Eilish. Teraz jednak Sarsa pokazuje się w nowym wydaniu, w którym nie widzimy już na jej głowie charakterystycznych różków. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze