Sarsa - Zapomnij mi: tracklista płyty i data premiery już u nas

2015-07-21 18:30
Sarsa Markiewicz
Autor: fot. WBF Sarsa Markiewicz

Płyta Sarsy Markiewicz Zapomnij mi zbliża się wielkimi krokami. Mamy dla Was nie tylko odpowiedź na pytanie, kiedy płyta Sarsy, ale także tytuły nowych piosenek wokalistki. Zobaczcie już teraz datę premiery albumu Sarsy i tracklistkę Zapomnij mi - wszystko na ESKA.pl!

Czekacie na płytę Sarsy Markiewicz o tytule Zapomnij mi? Mamy dla Was dobre wiadomości. Debiutancki krążek Sarsy pojawi się na rynku nieco szybciej niż zakładano. Premiera Zapomnij mi zaplanowana jest bowiem na koniec wakacji, a nie jak wcześniej planowano na jesień 2015 roku. O tym, że longplay z hitem Naucz mnie zbliża się wielkimi krokami, świadczy też dostępna już tracklistka Zapomnij mi. Jeśli chodzi o nowe piosenki Sarsy Markiewicz, to na wydawnictwie poza znanym już Naucz mnie i remiksem hitu łącznie dziewięć absolutnych premier. Poznamy je 28 sierpnia - właśnie wtedy Zapomnij mi ujrzy światło dzienne.

Tracklista Zapomnij mi Sarsy

Na płycie Sarsy Markiewicz zarówno tytuły po polsku jak i te w języku angielskim. Nie wiadomo jeszcze, który z kawałków zostanie drugim po Naucz mnie singlem promującym album. Są spore szanse, że będzie to tytułowy i otwierający krążek Zapomnij mi.

 1. Zapomnij mi
 2. Indiana
 3. Ona nie jest mną
 4. Dogonię nas
 5. Naucz mnie
 6. Pozwól odejść
 7. Feel No Fear
 8. Nienaiwne
 9. Chill
 10. 23 takie lata
 11. Brown Eyes
 12. Naucz mnie (tropical remix)

>> PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015: kto zagra na festiwalu?

Nowe piosenki Sarsy Markiewicz

Czy któraś z nowych piosenek Sarsy Markiewicz przebije albo chociaż powtórzy sukces Naucz mnie? Przekonamy się wkrótce a tymczasem przypomnijmy, że teledysk do pierwszego singla z płyty Zapomnij mi na YouTube do 21 lipca może pochwalić się już ponad 16 milionami odsłon. Sam kawałek okupuje listy przebojów, w tym Gorącą 20 Radia ESKA.

Sarsa nagrała Zapomnij mi, ale w oczekiwaniu na jej płytę nie możemy zapomnieć o filmach na eskaGO! Odpalajcie Nie zapomnij o mnie - to przepiękna opowieść o miłości, która rodzi się w jedną noc.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze