Sarsa - teledysk do Zapomnij mi

i

Autor: Fot. Screen z YouTube Kadr z teledysku Sarsy do piosenki

Sarsa - Zapomnij Mi: nowy teledysk Sarsy Markiewicz

2015-11-27 14:43

Teledysk do Zapomnij Mi Sarsy już w sieci! To kolejny singiel artystki, który promuje jej debiutancką płytę Zapomnij Mi. Czy nowy klip odniesie równie duży sukces jak dwa poprzednie do utworów Naucz Mnie i Indiana?

Sarsa opublikowała teledysk do Zapomnij Mi, trzeciego singla promującego debiutancką płytę wokalistki. Album Sarsy Markiewicz Zapomnij Mi trafił do sprzedaży 28 sierpnia 2015 roku. Promująca go piosenka Naucz Mnie szybko podbiła listy przebojów. Podobny sukces odniósł drugi singiel zatytułowany Indiana. Sarsa dużą popularność zdobyła dzięki udziałowi w 5. edycji programu The Voice of Poland.

Zapomnij Mi - teledysk

Video do Zapomnij Mi trafił do sieci 26 listopada. Zapomnij Mi to tytułowej singiel z debiutanckiego albumu Sarsy, a jednocześnie trzeci singiel z tej płyty. Słowa do piosenki Zapomnij Mi wokalistka napisała sama, z kolei muzykę do utworu stworzył Tomasz Konfederak. Czy nowy singiel i teledysk mają szansę powtórzyć sukces piosenek Naucz Mnie i Indiana? Przekonajcie się sami.

Sylwester 2015 we Wrocławiu z Sarsą

Sarsa będzie jedną z gwiazd Sylwestra 2015 z Dwójką we Wrocławiu. Tej nocy na scenie zobaczymy także Margaret, Ewę Farną i Marylę Rodowicz.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE