Sarsa z urzekającym wpisem na Instagramie! 'Świat bez muzyki to koniec świata'.

2020-05-03 14:42
Sarsa
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sarsa opublikowała wpis na swoim profilu na Instagramie, który jest niezwykle uświadamiający i ma urzekający przekaz! Jak wyglądałoby życie artystki bez muzyki, oraz jak zmieniłoby się nasze postrzeganie świata, gdyby na muzykę nie było w nim miejsca? Już więcej o internetowym wpisie Sarsy na ESKA.pl

Muzyka jest niezwykle ważna dla każdego z nas, ponieważ to właśnie ona towarzyszy nam w życiu niemalże na każdym kroku. Sarsa, popularna piosenkarka  w najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie postanowiła przypomnieć wszystkim internautom, jak ważną rolę odgrywa w naszym codziennym funkcjonowaniu muzyka. Takie proste słowa z ust Sarsy mogą okazać się niezwykle budujące i potrzebne, szczególnie w czasach trwającej pandemii koronawirusa, w których wszystkie podnoszące na duchu treści i  pozytywne emocje są na wagę złota. Sarsa rozpoczęła majówkę 2020 pięknymi słowami w mediach społecznościowych. Artystka opublikowała wpis, który otworzył oczy wielu użytkownikom, lub przypomniał o czymś jakże prawdziwym, o czym po prostu na co dzień nawet nie myślimy. Musicie to przeczytać!

Sarsa - najnowszy wpis na Instagramie porusza

Sarsa zdecydowanie poruszyła wielu internautów swoim najnowszym wpisem na Instagramie i pokazała, jak ważne jest docenianie w życiu prostych rzeczy. Życie bez muzyki? Ktoś sobie potrafi to wyobrazić? Impreza bez muzyki? Film bez muzyki nie daje dreszczy i napięcia. Reklama bez muzyki nie zwraca uwagi..Radio bez muzyki. Telewizja bez muzyki..Trening bez muzyki nie idzie tak dobrze. Podróż bez muzyki się dłuży i jest nieciekawa. Wakacje i wspomnienia bez muzyki chyba nie istnieją. Kwarantanna bez muzyki = dół. TikTok bez muzyki, wesela, urodziny, imieniny w ciszy. Samotność i melancholia bez muzyki to nie to samo. Radość bez muzy ma mniejszy power, nawet kosmos gra muzykę.. Osoby niesłyszące i niedosłyszące też kochają muzykę i odczuwają ją. Świat bez muzyki to koniec świata. Wszystko jest wibracją i dźwiękiem. - napisała Sarsa na Instagramie treść, z którą trudno się nie zgodzić.

Domowe Granie: Magda Bereda
Najnowsze