Sarsa WRÓCIŁA po dwóch latach ciszy. Przyspieszam zapowiedzią nowej płyty

2021-09-23 11:57
Sarsa WRÓCIŁA po dwóch latach ciszy. Przyspieszam zapowiedzią nowej płyty
Autor: Piotr Porębski Sarsa WRÓCIŁA po dwóch latach ciszy. Przyspieszam zapowiedzią nowej płyty

Przyspieszam to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór jest niezwykłą zapowiedzią kolejnego albumu artystki! Jak brzmi utwór? O czym opowiada? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły w jednym miejscu.

Sarsa po niespełna dwóch latach powraca w zupełnie nowej odsłonie, z nowym materiałem muzycznym. We współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem 'Budyniem' Szymkiewiczem, tym razem zaskakuje nas połączeniem nostalgiczno-refleksyjnej muzyki z poetyckimi tekstami. Pierwszym singlem zwiastującym nowy materiał jest magiczny utwór Przyspieszam. Jest to intymna opowieść o przebudzeniu, która porusza swoją autentycznością. Artystka inspiracji szukała w naturze, częste leśne spacery pozwoliły jej zwrócić się do siebie. Widać to dokładnie w pięknym animowanym teledysku.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sarsa - wielki powrót

Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem Zapomnij mi, jej utwory wciąż otrzymują nagrody za sprzedaż i odsłuchania - jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną (Zakryj) i podwójną platyną (Tęskno mi).

Sarsa - piosenka Przyspieszam

Przyspieszam to pierwszy singiel Sarsy po niemal dwuletniej przerwie. Jest to pierwszy rozdział zupełnie nowej opowieści.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze