Sarsa: wiek, dziecko, ciąża, partner, Instagram, wzrost, nazwisko

2021-05-03 11:01 Alicja Wójcik
Sarsa
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News

Sarsa: wiek, dziecko, ciąża, partner, Instagram, wzrost, nazwisko, X Factor - te zapytania na temat polskiej wokalistki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Sarsa pierwsze kroki jako wokalistka stawiała na wiele lat, zanim zrobiło się o niej głośno. Śpiewała w dwóch zespołach - Fluktua oraz Sarsa Parilla.

Sarsa: wiek, dziecko, ciąża, partner, Instagram, wzrost, nazwisko - te frazy na temat wokalistki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Sarsie? Wokalistka jest prawdziwą weteranką programów talent show. Mimo że duży rozgłos zyskała dopiero w The Voice of Poland, w telewizji mogliśmy oglądać ją o wiele wcześniej. W 2011 wzięła udział w Must Be the Music. Tylko muzyka, a w dwa lata później została uczestniczką X Factora, z którego odpadła na etapie Bootcampu. Sarsa jednak się nie poddała i w 2014 roku wzięła udział w programie The Voice of Poland, w którym zachwyciła zarówno trenerów, jak i widzów. Udało jej się zakwalifikować do półfinału, jednak zrezygnowała z dalszego udziału w programie ze względów zdrowotnych. W 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta Zapomnij mi, która zyskała status platynowej.

Sarsa: wiek

Sarsa urodziła się 13 czerwca 1989 w Słupsku. W 2021 roku skończy 32 lata.

Sarsa: dziecko

Sarsa i jej partner w 2021 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para pozostawiła jednak szczegóły, takie jak imię i płeć dziecka, w tajemnicy.

Sarsa: ciąża

Wokalistka poinformowała swoich fanów o tym, że była w ciąży, dopiero na początku maja, gdy jej pociecha była już na świecie. Sarsie udało się zachować fakt, że spodziewa się dziecka, w tajemnicy - o tym, że jest w ciąży, wiedzieli tylko najbliżsi

Sarsa: partner

Partner Sarsy to Paweł Smakulski, kompozytor i producent muzyczny. Współpracował z nią przy tworzeniu dwóch ostatnich płyt - Pióropusze oraz Zakryj.

Sarsa: Instagram

Instagram wokalistki to sarsa_markiewicz. Sarsa jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się swoimi zdjęciami, jednak, jak widać, wiele rzeczy zachowuje jednak dla siebie i ceni swoją prywatność.

Sarsa: wzrost

Dokładny wzrost wokalistki nie jest znany, jednak jak można wywnioskować z jej występów w telewizji, Sarsa należy raczej do drobnych kobiet, mierzy pewnie ok. 160 cm wzrostu.

Sarsa: nazwisko

Prawdziwe nazwisko Sarsy to Marta Markiewicz.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Najnowsze