Sarsa - trasa koncertowa. Gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu Naucz mnie?

2015-10-03 18:17
Sarsa ogłasza trasę koncertową
Autor: fot. WBF Sarsa ogłasza trasę koncertową

Sarsa ogłasza trasę koncertową. Autorka hitów Naucz mnie i Indiana zagra klubowe koncerty w największych miastach w Polsce. Daty i miejsca wystepów Sarsy na jesiennej trasie do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl

Sarsa ogłasza trasę koncertową. Już jesienią 2015 autorka przebojów Naucz mnie i Indiana wystąpi w dziesięciu klubach w największych miastach w Polsce. Gdzie i i kiedy dokładnie wystąpi artystka? Gdzie i za ile kupić bilety na koncerty Sarsy? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące koncertów Sarsy znajdziecie już teraz - na ESKA.pl.

Koncerty Sarsy 2015: gdzie i kiedy wystąpi?

Daty i miejsca koncertów Sarsy na jesiennej trasie nie są wielkim zaskoczeniem dla jej najwierniejszych fanów. Artystka jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem klubowego tournee, zapowiadała, że zacznie się ono już w październiku. Na początek Sarsa będzie promować swoją debiutancką płytę na koncertach w dziesięciu miastach w całej Polsce. Oto lista tych występów: 11.10 Estrada Bydgoszcz, 16.10 Lukr Club Rzeszów, 21.10 Klub Scenografia Łódź; 23.10 Stodoła Warszawa, 25.10 Lulu Club Szczecin, 5.11 Klub Forty Kleparz Kraków, 6.11 klub 2B3 Katowice, 8.11 Klub Parlament Gdańsk, 11.11 Klub Eter Wrocław, 15.11 Blue Note Poznań.

Bilety na koncerty Sarsy można kupić w przedsprzedaży od 25 do 50 zł w zależności od konkretnego eventu. Wejściówki dostępne są w klubach, a bilety na koncerty w Łodzi, Warszawie i Poznaniu można tez nabyć za pośrednictwem strony Eventim.pl. Macie zamiar wybrać się na koncert Sarsy z trasy Zapomnij Mi Tour?

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze