Sarsa - rogi, naga sesja, disco polo, dziecko

2019-08-31 21:11
Sarsa w Jazdy Gwiazdy
Autor: brak danych Sarsa odpowiada na pytania w Jazdy Gwiazdy

Sarsa wzięła udział w programie Jazdy Gwiazdy i zdradziła kilka ciekawych informacji ze swojego życia. 

Sarsa w programie Jazdy Gwiazdy! Podczas przejażdżki z Rudym artystka chętnie odpowiadała na różne pytania. Między innymi pojawiła się historia o jej pierwszym samochodzie. Sarsa straciła go podczas stłuczki. 

Sarsa - teksty 

Gdy padło pytanie o to czy nie przeszkadza jej, że kawałki, które napisała dla innych są bardziej znane niż jej własne Sarsa odpowiedziała: - Jaram się. Na maksa się jaram. To jest w ogóle super odświeżające. Super jest zrobić coś dla kogoś innego. I wiesz musisz wyjść ze swojej głowy, wejść jakby w te skórę drugiego artysty. 

Sarsa - rogi

Rudy zadał również inne nurtujące fanów pytania: - Nie żałujesz czasami, że wymyśliłaś te rogi? Że jak musisz codziennie rano wstać i tam uturlać te dwa rogi? Myślisz cholera mogłam brwi wymyślić fioletowe, byłoby łatwiej! -Nie, lubię to. Ja już w liceum i na studiach zawsze czesałam sobie takie koczki,kitki jakieś albo warkocz. 

Sarsa - dziecko

Rudy zapytał: - Wyobraźmy sobie, że rodzi ci się dziecko i to dziecko ma tak powiedzmy 8 lat. I ono siada przed Tobą, rozmawiasz z tym dzieckiem przy stole w kuchni na przykład i ono pyta: Mamo, mamo kim ty jesteś? Pytanie rozbawiło Sarsę: - Słuchaj no, jestem człowiekiem z przygodami fajnymi. Fajne miałam przygody i nigdy tego nie rób co teraz usłyszysz! 

>>Sarsa - Motyle i Ćmy. Nowy singiel z albumu Pióropusze

Sarsa - naga sesja

Artystka zdradziła również, że dostawała propozycje nagich sesji! Zawsze jednak odmawiała i dalej nie widzi takiej możliwości. Nie chciałaby również na ten moment współpracować z artystami disco polo. 

Najnowsze