Sarsa powraca! Znamy datę premiery nowego singla Przyspieszam

2021-09-16 13:06
Sarsa
Autor: WBF

Sarsa wraca do muzyki! Jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Lata temu wszyscy śpiewali takie piosenki jak Naucz Mnie, Zapomnij Mi, Motyle i ćmy czy Zakryj. Teraz powraca z nową piosenką. Znamy już tytuł i datę premiery. Kiedy należy spodziewać się wielkiego powrotu Sarsy Markiewicz?

Sarsa powraca! Kilka lat temu artystka królowała na polskiej scenie muzycznej. Jej piosenki były notowane na szczytach list przebojów. W ostatnich latach jednak zniknęła z komercyjnego świata muzyki. Teraz powraca z nową piosenką Przyspieszam, która promuje w bardzo artystyczny sposób. - W centrum mózgu znajduje się szyszynka. W tej naszej 'szyszce' jest komórka macierzysta, centrum dowodzenia, które kontroluje pozostałe komórki ciała. Tam zapisane są, jak na twardym dysku, schematy poglądów, lęki, czy uprzedzenia przekazane z pokolenia na pokolenie. To frustrujące, że samopoczucie i postępowanie tak łatwo utrwala się w pamięci komórkowej... Je*ać to! Każdy może zrobić sobie 'formatowanie dysku' i zasadzić przeprogramowaną szyszkę żeby potem wyrosnąć z niej na nowo! Żeby żyć po swojemu, żeby być szczęśliwym, a nie umęczonym, żeby pielęgnować indywidualizm, a jednak być połączoną częścią wszystkiego! Idę się zasadzić w lesie pod chatą. Mówią, że ma padać więc szybko wyrosnę i zaraz do Was wracam Szyszki - pisze Sarsa w specjalnym liście promującym utwór. Kiedy premiera?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Sarsa- Przyspieszam. Data premiery

Sarsa powróci z nową muzyką dokładnie pierwszego dnia kalendarzowej jesieni - w czwartek 23 września 2021. Tego dnia będzie można posłuchać jej nowej piosenki Przyspieszam. Już teraz można zapisać utwór w pre-save, który dostępny jest TUTAJ.

Sonda
Czekasz na nową muzykę Sarsy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze