Sarsa powraca! Znamy datę premiery nowego singla Przyspieszam

2021-09-16 13:06
Sarsa
Autor: WBF

Sarsa wraca do muzyki! Jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Lata temu wszyscy śpiewali takie piosenki jak Naucz Mnie, Zapomnij Mi, Motyle i ćmy czy Zakryj. Teraz powraca z nową piosenką. Znamy już tytuł i datę premiery. Kiedy należy spodziewać się wielkiego powrotu Sarsy Markiewicz?

Sarsa powraca! Kilka lat temu artystka królowała na polskiej scenie muzycznej. Jej piosenki były notowane na szczytach list przebojów. W ostatnich latach jednak zniknęła z komercyjnego świata muzyki. Teraz powraca z nową piosenką Przyspieszam, która promuje w bardzo artystyczny sposób. - W centrum mózgu znajduje się szyszynka. W tej naszej 'szyszce' jest komórka macierzysta, centrum dowodzenia, które kontroluje pozostałe komórki ciała. Tam zapisane są, jak na twardym dysku, schematy poglądów, lęki, czy uprzedzenia przekazane z pokolenia na pokolenie. To frustrujące, że samopoczucie i postępowanie tak łatwo utrwala się w pamięci komórkowej... Je*ać to! Każdy może zrobić sobie 'formatowanie dysku' i zasadzić przeprogramowaną szyszkę żeby potem wyrosnąć z niej na nowo! Żeby żyć po swojemu, żeby być szczęśliwym, a nie umęczonym, żeby pielęgnować indywidualizm, a jednak być połączoną częścią wszystkiego! Idę się zasadzić w lesie pod chatą. Mówią, że ma padać więc szybko wyrosnę i zaraz do Was wracam Szyszki - pisze Sarsa w specjalnym liście promującym utwór. Kiedy premiera?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Sarsa- Przyspieszam. Data premiery

Sarsa powróci z nową muzyką dokładnie pierwszego dnia kalendarzowej jesieni - w czwartek 23 września 2021. Tego dnia będzie można posłuchać jej nowej piosenki Przyspieszam. Już teraz można zapisać utwór w pre-save, który dostępny jest TUTAJ.

Sonda
Czekasz na nową muzykę Sarsy?
Najnowsze