SARSA: 'Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy się pomylę' [WYWIAD WIDEO - ESKA.pl]

2019-06-04 9:41
SARSA: 'Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy się pomylę' [WYWIAD WIDEO - ESKA.pl]
Autor: ESKA.pl

Sarsa wydała album Zakryj. Długo wyczekiwany krążek zapowiadał tytułowy singiel, Carmen oraz Tęskno mi. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, tuż przed premierą albumu, gościła w naszym studiu. Zdradziła, o czym jest jej płyta, jakich tematów dotyka oraz zdradziła szczegóły pracy jako producentka krążka. Zdradziła również, co sądzi o polskim hip-hopie i nie tylko! Obejrzyjcie rozmowę na ESKA.pl

Nowa płyta Sarsy to przebojowy singiel Zakryj. Długo wyczekiwany krążek pojawił się na półkach sklepowych w piątek, 24 maja 2019. Jeszcze przed premierą artystka gościła w naszym ESKOWYM studiu i zdradziła szczegóły pracy nad trzecim studyjnym albumem. Jak powstawał krążek? Który utwór dla Sarsy jest najbardziej sentymentalny? Czy czuje, że to album, który rozwinął jej umiejętności producenckie? Przekonajcie się i zobaczcie rozmowę redaktora ESKA.pl, poniżej!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Sarsa o płycie Zakryj - wywiad

Płyta Zakryj to doświadczenie nie tylko muzyczne, ale i wizualne. Artystka od samego początku podkreślała, że wielką inspiracją przy tworzeniu nowego materiału było zjawisko synestezji oraz przekonanie, że muzyka to wielowymiarowe zjawisko wykraczające ponad dźwięki. Artystka o krążku mówi m.in.:

Album Zakryj już w sprzedaży, a ja pamiętam jak się zaczynałam się uczyć, czym jest aranżacja utworu. Praktyka zawsze przynosi coś innego. Pamiętam przy albumie Pióropusze, kiedy pierwsze kroki stawiałam dobierając soundy, wgrywając instrumenty i realizując wizję w mojej głowie, to ta płyta Zakryj, jest już kilka kroków wyżej. Na pewno fani zauważyli ten rozwój w tej materii, produkcji, aranżacji i myślę, że dużo jeszcze przede mną do nauczenia się.

Sarsa - płyta Zakryj

Zakryj to pierwszy, a zarazem tytułowy singiel promujący album. Piosenka w krótkim czasie stała się jednym z najczęściej nuconych utworów ostatniej jesieni. Kawałek szybko wspiął się na pierwsze miejsce polskiego airplaya. Nad albumem Sarsa pracowała w swoim studio w Gdyni. Płyta zawiera różnorodny materiał: zarówno nostalgiczne utwory balladowe, jak również bardziej upbeatowe kompozycje. Na tracklistę trafił kawałek Nienaiwne, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym "sarsostylu".

Sarsa jesienią 2019 ruszy z nowym materiałem w trasę klubową #ZAKRYJTOUR . Podczas tournée artystka odwiedzi kilkanaście największych polskich miast.

Wokalistka i songwriterka postanowiła przygotować coś, czego nie zrobiła przed nią żadna inna polska artystka – stworzyła wspólnie z Matą "Smerą" 10 unikalnych canvas na każdą z piosenek z regularnej edycji albumu. Zakryj to pierwszy polski album w Spotify z dedykowanymi canvas dla każdej piosenki!

Najnowsze