Sarsa - Naucz Mnie: piosenka Sarsy Markiewicz z The Voice Of Poland już jest. Debiut Sarsy to narodziny polskiej Sii? [AUDIO]

2015-05-01 13:59
Sarsa Markiewicz
Autor: fot. YouTube Sarsa Markiewicz

Piosenka Sarsy Markiewicz z The Voice Of Poland zadebiutowała w sieci pod koniec kwietnia 2015 roku. Sarsa - Naucz Mnie to premiera, obok której nie da się przejść obojętnie. Audio Naucz Mnie od Sarsy to naprawdę poważny kandydat na jeden z hitów wiosna/lato 2015 a sama wokalistka w sieci okrzyknięta została polską Sią! Posłuchajcie Sarsy i jej Naucz Mnie już teraz na ESKA.pl.

Piosenka Sarsy Markiewicz Naucz Mnie do posłuchania na ESKA.pl. Premiera audio Naucz Mnie Sarsy to zdecydowanie gorące wydarzenie na polskim rynku muzycznym. Sarsa Markiewicz po wycofaniu się z The Voice Of Poland 5 ze względu na szeroko komentowany w mediach tajemniczy wypadek wraca z mocnym kandydatem na hit wiosna/lato 2015. Co więcej, słuchający Naucz Mnie Sarsy bardzo pozytywnie oceniają nagranie porównując je do przebojów Sii. Czy jesteśmy świadkami narodzin polskiej Sii? Trudno nie zgodzić się z takimi zestawieniami, bo Naucz Mnie dynamicznym, ciekawie skonstruowanym refrenem i świetnie rozłożonym tempem rzeczywiście nie odstaje od klasycznych numerów jeden australijskiej gwiazdy.

Wkrótce czeka nas także premiera teledysku do Naucz Mnie Sarsy. Klip został nakręcony w Łodzi pod koniec marca.

Naucz Mnie to pierwszy singiel z nadchodzącej również wielkimi krokami płyty artystki. Ta zgodnie z zapowiedziami będzie miksem wpadających w ucho kompozycji z bardziej przejmującymi, nieco alternatywnymi propozycjami.

>> Star Wars Day 2015: dowiedz się więcej o Dniu Gwiezdnych Wojen i posłuchaj rockowych coverów muzyki z filmów!

Sarsa Markiewicz wprawdzie tak naprawdę dopiero teraz z Naucz Mnie debiutuje jako solistka, to jednak na brak doświadczenia nie może narzekać. Piosenkarka występowała nie tylko na scenie The Voice Of Poland, ale również X Factor czy też Must Be The Music. Na swoim koncie ma współpracę z Krzysztofem Kiljańskim czy też Igorem Herbutem z LemON.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze