Sarsa Markiewicz - najlepsze covery przed Eska Music Awards 2015 [VIDEO]

2015-07-13 17:55
Sarsa Markiewicz
Autor: wbf Sarsa Markiewicz

Sarsa Markiewicz coveruje! Sprawdź najlepsze covery Sarsy Markiewicz, zanim Sarsa otrzyma statuetkę Eska Music Awards 2015 ;) Przed galą EMA 2015 robimy przegląd twórczości Sarsy Markiewicz! 

Sarsa Markiewicz rozpoczynała swoją karierę między innymi od coverowania utworów innych artystów. W sieci można znaleźć wiele coverów byłej uczestniczki The Voice of Poland. Wśród nich znalazł się między cover utworu Crazy in Love, który pojawił się w filmie 50 Twarzy Greya. Jednak covery Sarsy to gratka nie tylko dla fanów przesyconego erotyzmem filmu. Co oprócz Crazy in Love coverowała Sarsa Markiewicz? Odpowiedź znajdziecie w galerii video poniżej tego artykułu! 

Covery Sarsy Markiewicz - sprawdź je wszystkie, zanim Sarsa zostanie artystką roku na EMA 2015

Przypomnijmy, że Sarsa Markiewicz to jedna z nominowanych artystek do statuetki Eska Music Awards 2015. Wokalistka otrzymała aż trzy nominacje w kategoriach: najlepsza artystka roku, najlepszy radiowy debiut oraz najlepszy hit roku (chodzi o kawałek Naucz Mnie). Czy uda się jej zdobyć te tytuły? To zależy od WASZYCH głosów, które możecie oddawać na stronie EMA 2015. Kim jest Sarsa? Jej prawdziwe imię i nazwisko to Marta Markiewicz. Dziewczyna zaistniała przed szerszą publicznością w programie The Voice of Poland, z którego ostatecznie zrezygnowała. Sarsa ma 26 lat jest kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Od 2015 roku w radiu możemy posłuchać jej nowego przeboju Naucz Mnie. O tym, że wokalistka ma prawdziwy talent muzyczny jej fani wiedzieli od dawna. Przed występem w The Voice of Poland Sarsa bardzo często umieszczała w sieci własne piosenki oraz covery innych artystów. Trzeba przyznać, że jej interpretacje znanych kawałków mogą zadziwić. Przekonać możecie się o tym nausznie, odpalając poniższą galerię:

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze