Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

2017-08-02 19:21

Sarahah to nowa najpopularniejsza aplikacja. Co to jest Sarahah i co ma wspólnego ze Snapchatem? Czy jest bezpieczna? Sprawdzamy, o co chodzi!

Co to jest Sarahah? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, które spotykają się w mediach społecznościowych z linkami do kont w aplikacji, która w te wakacje bije rekordy popularności wśród młodzieży na całym świecie. Hitowa apka pozwala m.in. na anonimowe wysyłanie wiadomości do innych użytkowników. Sarahah uwielbiana jest więc nie tylko przez miłośników plotek, ale także nieśmiałe osoby, które wstydzą się wprost wyznać komuś, co czują.

Kto to crush? Internetowy slang bez tajemnic! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Kto to jest crush? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, które nie są do końca na czasie ze wszystkimi określeniami ze slangu młodzieżowego i internetowego. - Mój crush... - zaczynające się od takich słów zdanie pada z ust dużej części współc

Sarahah - o co chodzi?

Sarahah powstała w lutym i aktualnie jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w Apple Store i Google Play. Twórcy apki pochodzą z Arabii Saudyjskiej, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że jej nazwa pochodzi z języka arabskiego i w wolnym tłumaczeniu oznacza "szczerość". Sarahah pozwala na odnalezienie profilów swoich znajomych i pozostawienie im komentarza ze swojego konta lub zupełnie anonimowo. Dzięki temu nastolatkowie mogą podzielić się swoimi opiniami czy wyjawić jakieś tajemnice bez potrzeby ujawniania swojej tożsamości.

To na co pozwala Sarahah to praktycznie to samo, co wcześniej robiono za pomocą m.in. Ask.fm, Formspring, CuriousCat.me i Yik Yak. Co łączy Sarahah ze Snapchatem? Większość młodych osób udostępnia na Snapie screeny komplementów lub wrednych komentarzy na swój temat. Specjaliści ostrzegają, że użytkownicy tego typu aplikacji mogą stać się ofiarami cyberprzemocy. Na szczęście obserwując media społecznościowe można zauważyć, że jak na razie polska młodzież wykorzystuje Sarahah app w większości do wysyłania miłych wiadomości do swojego crusha. Spotkaliście się już z tego typu postami?

Całe szczęście, że aplikacja Sarahaha powstała dopiero niedawno! Gdyby taka funkcja istniała wcześniej, bohaterowie filmu #SELFIE mogliby doprowadzić do jeszcze większych tragedii. Zobaczcie, do czego jest zdolna grupa nastolatków zbyt łakoma na internetową sławę! To historia oparta na faktach!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze