Sara May była skandalistką polskiego show-biznesu. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

2022-01-28 14:38
Sara May
Autor: WBF

Sara May pojawiła się w polskim show-biznesie w latach 2000. Od samego początku zwróciła uwagę mediów, ponieważ zaprezentowała się z bardzo kontrowersyjnej strony. Wiele osób uważało, że próbuje zostać nową Dodą. Szybko jednak zniknęła. Postanowiliśmy sprawdzić, jak teraz wygląda i czym się zajmuje.

Pamiętacie Sarę May? Z pewnością kojarzą ją osoby, które śledzą polski show-biznes od lat. Sara May w rzeczywistości to Katarzyna Szczołek. To wokalistka i kompozytorka, która stała się popularna w 2006 roku. Od tamtej pory próbowała podbić polski rynek muzyczny takimi piosenkami jak It's Over, Spin It Baby, All Alone, C'est la vie, 7 minut czy Tomorrow. To jednak nie muzyka sprawiła, że Sara stała się centrum zainteresowań kolorowej prasy. Jej twórczości muzycznej towarzyszył kontrowersyjny wizerunek. Wywoływała skandale czy szokowała wyzywającymi strojami. Miejsca w show-biznesie długo nie zagrzała, ale wciąż pamięta ją wiele osób. Jak bardzo zmieniła się Sara May? Sprawdź niżej. 

Jola Rutowicz - jak wygląda teraz zwyciężczyni Big Brothera? Zapomnijcie o tipsach i kucyku pony!

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Sara May - jak wygląda w 2022?

Ostatnią piosenkę Sara May wydała w 2014 roku. Nie osiągnęła sukcesu, więc piosenkarka zniknęła ze ścianek. Nadal prowadzi jednak konto na Facebooku, gdzie co jakiś czas zamieszcza zdjęcia. Ostatnie pochodzi z 10 stycznia 2022. Jak teraz wygląda dawna celebrytka? Zobaczcie poniżej:

Sonda
Pamiętasz Sarę May?

Sara May - Facebook, Instagram

Być może znajdą się osoby, które chcą śledzić Sarę May w mediach społecznościowych. Można ją znaleźć na Facebooku pod adresem facebook.com/sara.saramay. Wokalistka nie ma jednak konta na Instagramie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze