Sara James u Kuby Wojewódzkiego. Dzikie pląsy u boku znanego aktora

2022-10-04 11:45
Sara James wypuściła piosenkę przed występem w amerykańskim Mam Talent! Będzie hit?
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Sara James wypuściła piosenkę przed występem w amerykańskim Mam Talent! Będzie hit?

Sara James po powrocie ze Stanów Zjednoczonych ani na moment nie zwalnia tempa. Oficjalnie wiadomo już, że wokalistka, podobnie do Roksany Węgiel i Viki Gabor, pojawi się na legendarnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Do sieci trafiła już krótka zapowiedź odcinka. Będzie się działo!

Sara James będzie gościem kolejnego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. 14-letnia gwiazda, która po raz kolejny sprawiła, że Polacy poczuli się dumni, z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywała ponad miesiąc w związku ze swoim udziałem w programie America's Got Talent, Sara rzuciła się w wir pracy. Priorytetem młodej artystki na ten rok jest bowiem dokończenie i wydanie debiutanckiej płyty, na którą fani czekają od zeszłego roku. Z pewnością więcej na temat swoich planów na przyszłość Sara James zdradzi podczas wizyty w studiu Kuby Wojewódzkiego. Wykonawczyni hitu Somebody będzie bowiem gościnią kolejnego odcinka show, którego emisja już we wtorek, 4 października.

Sara James WRÓCI do Stanów Zjednoczonych! To tam będzie robić wielką karierę?! [WYWIAD]

Sara James kupiła bilet do USA! Simon Cowell zrobi z Polki światową gwiazdę?

Sara James u Kuby Wojewódzkiego

Finalistka America's Got Talent będzie kolejną po Roksanie Węgiel i Viki Gabor nastoletnią artystką, która pojawi się na kanapie Kuby Wojewódzkiego. U boku młodej wokalistki pojawi się znany z filmu Płynące wieżowce czy seriali Sexify, Barwy szczęścia i Gry rodzinne aktor Bartosz Gelner. Na TikToku pojawiła się już pierwsza zapowiedź odcinka. 

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze