Sara James

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Sara James rozwaliła scenę, śpiewając hit Toy. Na początku nie chciała wykonać tego numeru!

2022-02-21 12:00

Koncert Tu bije serce Europy obfitował w wiele zaskoczeń. Jednym z nich bez wątpienia było wykonanie hitu Toy przez zeszłoroczną reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sara James dosłownie rozwaliła scenę, śpiewając na żywo zwycięski utwór Netty. Co ciekawe, piosenkarka początkowo nie była pewna, czy to dobry pomysł.

Sara James była jedną z gwiazd, które zaprezentowały się na scenie podczas koncertu Tu bije serce Europy, w trakcie którego jury i widzowie wybrali polskiego reprezentanta na Eurowizję 2022. Młoda gwiazda, która dosłownie dwa miesiące temu sama walczyła o zwycięstwo w międzynarodowym konkursie, zaprezentowała na żywo utwór Somebody, jak również cover wielkiego hitu Netty. Mowa oczywiście o numerze Toy, który zapewnił izraelskiej wokalistce wygranie Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Reakcje widzów mówią same za siebie! W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, za pośrednictwem których internauci zgodnie przyznali, że występ reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2021 był jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia, a ona sama powinna powalczyć o możliwość reprezentowania naszego kraju w dorosłej wersji konkursu, kiedy osiągnie odpowiedni wiek. Co ciekawe, Sara James nie była początkowo przekonana do śpiewania piosenki Toy. W zakulisowym wywiadzie zdradziła nam, co było powodem.

Sonda
Czy Sara James powinna reprezentować nas na dorosłej Eurowizji?

Sara James zachwyciła

Chyba wszyscy się z godzą z tym, że utwór Toy idealnie pasuje do młodej wokalistki. Sara pokazała, co potrafi, a o jej występie podczas preselekcji do Eurowizji 2022 mówili wszyscy. Początkowo piosenkarka bała się jednak, że nie poradzi sobie z tym wymagającym utworem.

Fajnie, że miałam okazję to zrobić. W ogóle ten numer tak się wpasował we mnie. Nie byłam pewna, bo gdy go usłyszałam, mówię: "Kurczę, jaki to jest ciężki numer!". Te oddechy, to wszystko, to nie jest proste, ale wyszło super. Numer genialny! - powiedziała.

Artystka wyznała też, że jest zachwycona piosenką River Krystiana Ochmana. Całą rozmowę z Sarą znajdziecie powyżej.

Wywiad Sara James Preselekcje Eurowizja 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE