Sara James przekonuje, że nigdy nie jest za późno! Hit na miarę Somebody?

2022-03-18 16:44
Sara James przekonuje, że nigdy nie jest za późno! Hit na miarę Somebody?
Autor: Universal Music Poland Sara James przekonuje, że nigdy nie jest za późno! Hit na miarę Somebody?

Nie jest za późno, by spełniać marzenia, zmieniać swoje życie, czy chociażby spróbować nowych rzeczy. Sara James za sprawą swojego nowego utworu przekonuje, że każdy moment jest odpowiedni. Przekonajcie się sami słuchając już teraz.

Sara James - piosenka Nie jest za późno poprawi Wam humor i nastroi do działania! Miniony rok okazał się przełomowy dla młodziutkiej Sary James, która po sukcesie w finale Eurowizji Junior na stałe zagościła w pierwszej lidze polskich artystów i zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy. Debiutancki singiel Sary zatytułowany Somebody od miesięcy usłyszeć można we wszystkich wiodących stacjach radiowych, ale dla wokalistki to wcale nie powód by osiadać na laurach. Sara właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór, Nie Jest Za Późno.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Sara James - piosenka Nie jest za późno

Nowy singiel różni się nieco od poprzedniego, ale jedno pozostaje bez zmian. Sara znów demonstruje wysoki poziom wokalny i kontynuuje pozytywny przekaz skierowany do swoich słuchaczy. Nie Jest Za Późno, to optymistyczna opowieść o tym, że nawet doświadczając gorszych chwil nie należy się zniechęcać, a wręcz przeciwnie – z determinacją i wiarą w siebie wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

Do najnowszego utworu Sary powstał także teledysk, w którym wokalistce towarzyszą jej bliskie przyjaciółki. Jak twierdzi Sara, obecność rodziny i przyjaciół to dla niej największy motywator do ciężkiej pracy i dalszego rozwoju, dlatego towarzystwo przyjaciółek na planie było dla niej niezwykłą wartością dodaną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze