Sara James poprowadzi Gorącą 20 Radia ESKA! Tego nie można przegapić

i

Autor: @dagson / Universal Music Poland Sara James poprowadzi Gorącą 20 Radia ESKA! Tego nie można przegapić

Sara James poprowadzi Gorącą 20 Radia ESKA! Tego nie można przegapić

2023-02-17 15:04

Miniony rok był dla Sary James pasmem sukcesów, a o jej talencie dowiedział się cały świat. Rosnące zainteresowanie, przyniosło młodej wokalistce wiele wyzwań. Wśród nich występ z zespołem Black Eyed Peas. Nowy rok, nowe zadania. A jednym z nich jest poprowadzenie Gorącej 20 Radia ESKA!

Sara James prowadzącą Gorąca 20 Radia ESKA! 14-letniej artystce być może już po pierwszym notowaniu, które poprowadzi w towarzystwie Kasi Węsierskiej, tak bardzo się spodoba, że kiedyś będzie chciała na stałe przejąć stery kultowej listy hitów. Póki co to jednorazowa przygoda, a wszystko to za sprawą premiery jej utworu Bloodline. To osobista opowieści o akceptacji siebie i docenianiu swojej wyjątkowości, odrzuceniu hejtu i manifeście wewnętrznej siły. Sara porusza tu kwestie tolerancji, równouprawnienia i inkluzji społecznej. Czternastoletniej Sarze szczególnie zależy, aby ten przekaz dotarł do jej rówieśników. Artystka może wykorzystać swoją popularność i zasięgi w mediach społecznościowych do promowania tolerancji i wzajemnej akceptacji wśród młodego pokolenia.

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Sara James prowadzącą Gorąca 20 Radia ESKA

Sara James poprowadzi Gorącą 20 w Radiu ESKA i jest to świetna wiadomość dla jej fanów. Artystka sprawdzi się w roli prezenterki radiowej odliczając razem z Wami 20 największych i najpopularniejszych aktualnie hitów w Polsce. Siódme notowanie listy hitów ESKI w 2023 roku odbędzie się 17 lutego o godzinie 18:00. Swoje ulubione hity nieustannie 24/7 wybieracie na podstronie Gorącej 20.