Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

i

Autor: materiał prasowy Coca-Cola Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

2022-05-23 12:56

Magia jest w nas to tytuł najnowszego singla Sary James - młodej, niezwykle utalentowanej piosenkarki, która zdobywa serca polskich słuchaczy. Debiutujący dziś utwór to aranżacja legendarnego przeboju z lat 90-tych, wykonywanego m.in. przez Kasię Kowalską, Chcę zatrzymać ten czas. Singiel powstał we współpracy z Coca-Cola z okazji 50-tej rocznicy marki w Polsce.

Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Najnowsza wersja kultowej piosenki z lat 90-tych jest hołdem dla wartości kluczowej dla samej marki, ale także społeczności w Polsce. Opowiada o byciu razem, o radości, jaką daje dzielenie się codziennymi doświadczeniami z bliskimi, przyjaciółmi, rodziną. Właśnie dlatego idealnie wpisuje się w lokalne wartości - Polacy od lat udowadniają, że magia dzieję się wtedy, kiedy się jednoczą. Urodzinową piosenkę wykonała Sara James, młoda artystka, laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021, która szturmem podbija polską scenę muzyczną.

Praca nad piosenką i teledyskiem do utworu „Magia jest w nas” to dla mnie niesamowita przygoda, podróż w czasie w poszukiwaniu muzycznych inspiracji, ale też ogromna szansa na rozwój i poznanie ciekawych osób. Cieszę się, że miałam szansę stworzyć własną aranżację tak ikonicznego utworu, który jest bliski wielu Polakom. Jego przekaz jest niezwykle aktualny

- odpowiada na to, co teraz dla nas wszystkich jest szczególnie ważne - umiejętność bycia razem i dzielenia się swoim czasem, zasobami czy energią - zaznacza Sara James. Artystce kibicuje także Kasia Kowalska, która wykonała pierwszą wersję piosenki. 

- Nowa wersja Sary James przywołała moje wspomnienia z nagrywania tej piosenki przed laty. Każda z nas pokazuje ten utwór inaczej. Radosna młodość i taneczność to ogromne  atuty nowej wersji. Cieszę się, że ta piosenka doczekała się kolejnej odsłony - podkreśla Kasia Kowalska.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Sara James - piosenka Magia jest w nas

Coca-Cola od dekad udowadnia, że kocha muzykę i związane z nią emocje. Marka od lat pełni rolę muzycznego ambasadora popkultury. Pierwsza wzmianka o tym kultowym napoju pojawiła się już w latach 70-tych m.in. w piosence Haliny Frąckowiak, Bądź gotowy dziś do drogi. Wiele lat później o Coca-Cola śpiewał Franek Kimono, powstał też ponadczasowy utwór Kasi Kowalskiej. W ciągu kolejnych dekad Coca-Cola stała się partnerem wielu festiwali muzycznych w Polsce, a od 2021 r. realizowała projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT skierowany do młodych artystów polskiej sceny hip-hopowej. Teraz przyszedł czas na nowy projekt - utwór młodej artystki Sary James, który powstał specjalnie z okazji 50-lecia marki w Polsce.