Sara James minęła się z powołaniem. Zdjęcie z dzieciństwa zdradza wszystko!

2022-01-14 10:12
Sara James
Autor: Dawid Ziemba

Sara James dała się poznać wszystkim występując w The Voice Kids. Jej głos skradł serce niejednej osoby, dlatego nie ma co się dziwić że jej kariera nabrała takiego tempa. Teraz okazuje się jednak, że Sara minęła się z powołaniem! O co chodzi? Zdjęcie z dzieciństwa wszystko wyjaśnia.

Sara James oczarowała nie tylko Polskę, ale także inne kraje. Jej przygoda zaczęła się na dobre z branżą muzyczną, kiedy to weszła na scenę The Voice Kids. Dziewczynka przypominająca młodszą wersję Whitney Houston, zaśpiewała przed wszystkimi numer Anyone i nie mogło być inaczej. W jej stronę odwrócili się wszyscy trenerzy, których oczarował głos nastolatki. Co ciekawe, Sara od razu stała się faworytką do wygranej i tak się stało. Z odcinka na odcinek pokazywała na co ją stać, aż w końcu dotarła do finału i wygrała 4. edycję muzycznego show. Potem dzięki preselekcjom stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021, która odbywała się we Francji. Choć była o krok od wygranej to i tak spełniła marzenie i wspięła się na wyższy szczebel w branży muzycznej. Jednak czy aby na pewno muzyka to jej powołanie? Zdjęcie z dzieciństwa mówi, że minęła się z powołaniem!

ZOBACZ TAKŻE: Wielki skandal na Eurowizji Junior. Matka Maleny namawiała, żeby nie głosować na Sarę James!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Sara James jako dziecko

Sara James jest aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie i TikToku dzieli się najczęściej swoimi zdjęciami i materiałami wideo. Teraz zdecydowała się pokazać zdjęcie z dzieciństwa, a internet oszalał! Jej fani cały czas nie mogą wyjść z zachwytu, jak słodką kruszynką była ich idolka jeszcze kilka lat temu. Co ciekawe, na pierwszym zdjęciu Sara widnieje jako mała dziewczynka w pozycji skoczka narciarskiego, zaś na drugim widać, że w jej życiu muzyka pojawiła się na dobre. Sara zażartowała podpisując zdjęcia:

- Skoki narciarskie⛷czy Śpiewanie🎤? Minimalnie Adam Małysz przegrał z Beyonce 😭😭

Czy Sara James minęła się z powołaniem i powinna reprezentować Polskę w skokach narciarskich? Jak widać muzyka wygrała, ponieważ wiele osób wróży nastolatce karierę na szczeblu międzynarodowym! Poniżej możecie zobaczyć słodkie zdjęcia Sary James z dzieciństwa. Z pewnością się rozczulicie!

- skoki!!! 🤪♥️

- Jaka słodka ❤️❤️🔥🔥

- Wow ale słodka 😍

- skoczkini Sara, to by było coś

- Śpiewasz bardzo ładnie więc śpiewanie ❤️❤️❤️❤️❤️👏🏽

- ojeju jaka urocza 😍

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze