Alicja Majewska

i

Autor: AKPA // ESKA.pl

GWIAZDY

Sara James ma uznaną fankę! Legenda muzyki zachwyca się jej talentem

2023-05-29 16:31

Sara James oczarowała słuchaczy nie tylko w Polsce. Wokalistka była też finalistką amerykańskiego Mam Talent. Sukcesy nastolatki nie umknęły uwadze Alicji Majewskiej. Ikona polskiej sceny nie ukrywa, że jest zachwycona młodą wokalistką i bacznie przygląda się jej poczynaniom zawodowym.

Sara James szturmem podbiła polską scenę. Sukcesy zwyciężczyni The Voice Kids wyszły daleko poza granice Polski, bo aż do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam piosenkarka spełniła swój amerykański sen, występując na scenie America's Got Talent, gdzie jej talentem zachwycił się łowca gwiazd muzyki Simon Cowell. Juror AGT wcisnął złoty przycisk, dając Sarze pewne miejsce w półfinale. James bez problemu awansowała do finału produkcji i choć nie wygrała nagrody głównej, zyskała coś znacznie cenniejszego - kontakty do producentów, którzy tworzą jej debiutancki album. Poczynaniom nastolatki przyglądają się miliony osób, w tym legenda polskiej sceny muzycznej Alicja Majewska. Wykonawczyni hitu Odkryjemy miłość nieznaną zapewniła, że jest pod ogromnym wrażeniem robiących dziś karierę dziecięcych gwiazd.

Premiera soundtracku do Małej Syrenki. Sara James zaśpiewała najpiękniejsze utwory!

Alicja Majewska zachwyca się Sarą James!

Alicja Majewska o Sarze James

Alicja Majewska przygląda się zmianom, jakie zachodzą w polskiej branży muzycznej. Wokalistce nie umknął głośny debiut Sary James. Legenda popu nie kryje zachwytu nad zdolnościami młodszej koleżanki po fachu. 

Ona jest po prostu bardzo utalentowana. Jestem w ogóle poruszona tym, jak młodzi ludzie teraz śpiewają, jakie mają skale, jakie głosy. Zetknęłam się z Sarą James dwa lata temu podczas jednego z koncertów już po jej sukcesie, ale jeszcze nie tym największym. Jest bardzo muzykalna, ma ciekawy głos, jest bardzo piękna i dobrze wychowana - skwitowała Alicja Majewska.

Takie słowa od ikony to dopiero wyróżnienie!