Sara James i Merissa Beddows

i

Autor: Screen/YouTube/America's Got Talent Merissa Beddows poważną rywalką Sary James w America's Got Talent

Sara James ma powody do obaw. Jej rywalka z America Got Talent zrobiła coś spektakularnego

2022-06-25 14:09

Kiedy Sara James dostała złoty przycisk w America's Got Talent cała Polska poczuła ogromną dumę ze swojej rodaczki. Fani jej talentu mocno trzymają kciuki za wygrana, jednak przed nią jeszcze spore wyzwanie. Na horyzoncie pojawiła się poważna przeciwniczka, która pokazała niesamowitą umiejętność.

Sara James niedawno oczarowała Amerykę w programie America's Got Talent, gdzie zaśpiewała hit Billie Eilish "Lovely". Jej występ skradł serce jurorów i publiczności, która zafundowała jej owacje na stojąco.

Sara James doceniona przez amerykańskich jurorów

Popularność Sary James cały czas rośnie. W Polsce dała się poznać publiczności w The Voice Kids, a udział w programie stał się dla niej przepustką do Eurowizji Junior, gdzie zajęła drugie miejsce. Kiedy pojawiła się na amerykańskiej scenie popularnego talent show jurorzy oniemieli z wrażenia, a sam Simon Cowell dał jej przepustkę do ścisłego finału.

Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu! - powiedział w wywiadzie z "People".

Czy Merissa Beddows okaże się lepsza od Sary James?

Program jednak trwa, a na horyzoncie pojawiła się niezwykle utalentowana wokalistka operowa, która potrafi w niesamowity sposób modulować swoim głosem, upodabniając się stylem śpiewania do Celine Dion, Ariany Grande, Królewny Śnieżki czy nawet Siri - asystenta głosowego Apple.

23-letnia Merissa Beddows wręczyła jurorom kostkę, gdzie na każdej ze stron wypisane były imiona i nazwiska gwiazd muzyki oraz popularnych głosów. Kiedy Heidi Klum obracała kostką i pokazywała Merrisie, którym głosem powinna w danej chwili zaśpiewać wykonując piosenkę "Over The Rainbow", publiczność oniemiałą, a jurorzy wyrazili wielki zachwyt nad umiejętnościami operowej śpiewaczki.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022