Sara James i Matteo Bocelli

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Sara James i Matteo Bocelli zaśpiewali w duecie. Ich głosy powodują ciarki!

2021-12-09 14:06

Matteo Bocelli był w Polsce krótko, jednak udało mu się podbić serca polskiej publiczności. Za kulisami wielkiego finału The Voice of Poland utalentowany wokalista połączył siły ze zwyciężczynią The Voice Kids i wspólnie z nią zaśpiewał krótki fragment swojego utworu Solo. Syn Adrei Bocellego nie szczędził komplementów Sarze James.

Sara James i Matteo Bocelli to połączenie, które gwarantuje wspaniałe emocje. O tym, że Sara James jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek młodego pokolenia mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Teraz gwiazda będzie chciała porwać swoim głosem także zagraniczną publiczność. Eksperci nie mają wątpliwości, że z takim numerem jak Somebody młoda piosenkarka ma szansę zajść bardzo wysoko na Eurowizji Junior, a nawet zapewnić trzecie w historii zwycięstwo dla Polski. Talent zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids zrobił wrażenie także na Matteo Bocellim, synu legendarnego tenora Andrei Bocellego. Wokalista był do tego stopnia urzeczony sposobem śpiewania Sary, że zaprosił ją do wspólnego zaśpiewania jego hitu Solo, który po raz pierwszy rozbrzmiał w Polsce na żywo w trakcie wielkiego finału programu The Voice of Poland. Artysta zamieścił nagranie na swoim Tik Toku, gdzie nie szczędził miłych słów pod adresem polskiej reprezentantki na Eurowizji Junior 2021.

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Sara James i Matteo Bocelli w duecie

Słuchając tego wykonania, nietrudno o ciarki! Sara James i Matteo Bocelli połączyli siły za kulisami finału The Voice of Poland i wspólnie wykonali fragment a capella debiutanckiego singla włoskiego wokalisty. Mowa oczywiście o piosence Solo. Artysta nie krył swojego podziwu dla wielkiego talentu polskiej gwiazdy. Zobaczcie sami!

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji