Sara James - GODZINA występu. O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2021?

i

Autor: Dawid Ziemba / Universal Music Poland Sara James - GODZINA występu. O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2021?

Sara James - GODZINA występu. O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2021?

2021-12-19 14:41

Godzina występu Sary James na Eurowizji Junior 2021 to ważna kwestia dla wszystkich osób, których serca zabiją szybciej, podczas trwania wydarzenia. O której młoda artystka pojawi się na scenie? O której ruszy oficjalnie na podbój świata występując w Paryżu? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Sara James - głosowanie
  2. Sara James na Eurowizji Junior 2021 - godzina

Sara James - godzina występu dla wielu osób to najważniejsza kwestia. O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2021? Zastanawiacie się, o której godzinie występ Sary James w TV? Podpowiadamy serwując jednocześnie garść najważniejszych i najbardziej przydatnych informacji. Sara James już 19 grudnia 2021 wystąpi na Eurowizji Junior. Sama ceremonia finałowa odbędzie się w La Seine Musicale w Paryżu. Polka jest jedną z faworytek w wyścigu po zwycięstwo. W przeciwieństwie do dużej Eurowizji, Polacy mogą głosować na swojego uczestnika, a Sarę można wesprzeć oddając swój głos w głosowaniu internetowym. Jak głosować na Polskę? Od piątku od 20:00 można oddawać głosy na oficjalnej stronie internetowej Junior Eurovision Song Contest. Nasza reprezentantka wystąpi z utworem Somebody. 

Eurowizja Junior 2021 - program. Co, kiedy będzie się działo?

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]
Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Sara James - głosowanie

Głosowanie na oficjalnej stronie internetowej Eurowizji Junior potrwa aż do końca wielkiego finału, 19 grudnia. Oprócz możliwości zagłosowania na swojego ulubieńca, na stronie będzie można również obejrzeć skróty wszystkich występów i dowiedzieć się nieco więcej o każdym z uczestników.

Sara James na Eurowizji Junior 2021 - godzina

Pierwsze wideo z próby Sary James do występu na Eurowizji Junior bije rekordy popularności. Film znalazł się w Top 10 karty na czasie YouTube i znacznie wyprzedził wideo z prób z występami reprezentantów innych krajów. Nic dziwnego, że widzowie nie chcą przegapić oficjalnego, eurowizyjnego show, jakie da Polka śpiewająca Somebody. Sara James wystąpi, jako trzecia w kolejności. Eurowizja Junior zaczyna się punktualnie o godzinie 16:00, więc występu James można spodziewać się w okolicach godziny 16:30. 

Eurowizja 2021 finał - transmisja na żywo w TV i ONLINE. O której i gdzie oglądać?