Sara Egwu-James zdradza muzyczne inspiracje? Tych artystów uwielbia słuchać najbardziej

2021-04-22 14:44
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu-James inspiruje się tymi gwiazdami? Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids ujawniła światu, jakimi artystami z branży muzycznej się inspiruje. To właśnie ich piosenki z wielką radością odtwarzała już od najmłodszych lat.

Sara Egwu-James jest objawieniem muzycznym 2021 roku! Odkąd 12-letnia dziewczynka wygrała 4. edycję muzycznego programu The Voice Kids, Polska nie przestaje się o niej rozpisywać. Fani niezwykle utalentowanej artystki chcą poznać ją od każdej możliwej strony. Teraz nie interesuje ich tylko muzyczna twórczość nastolatki, ale także ulubione danie na obiad, outfit na randkę z chłopakiem oraz poranna rutyna. Fani Sary chcą wiedzieć o niej dosłownie wszystko, dlatego też z pewnością zainteresują się jej muzycznymi inspiracjami.

Sara Egwu-James jest wybitnie uzdolnionym dzieckiem, które już od pierwszych sekund po wejściu na scenę, zostało porównane do światowej sławy Whitney Houston! Możemy być pewni, że jest 12-latka nie zrezygnuje w swoim życiu z muzyki, ma ogromne szansę dojść równie daleko, jak powyżej wspomniana największa artystka muzyczna w dziejach. Sara Egwu-James choć stała się idolką dla większości młodszego pokolenia, sama potrafi wymienić listę artystów, który podziwia od najmłodszych lat. Początkująca artystka zdradza to chociażby na swoim kanale na YouTube, na którym nagrywa covery utworów znanych gwiazd. Czyją twórczość zatem lubi słuchać nade wszystko? 

Sara Egwu-James - artyści, których uwielbia 

Sara Egwu-James z pewnością inspiruje się wieloma znanymi nami artystami, jednak tych uwielbia nade wszystko, ponieważ to właśnie piosenki tych wokalistów postanowiła otworzyć i pokazać światu w swojej wersji. Sara Egwu-James inspiruje się i uwielbia muzykę Billie Eilish, Beyoncé, a także Demi Lovato.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze