Sara Egwu-James polską Rihanną? Internauci pomylili nastolatkę ze światową gwiazdą!

2021-09-13 18:52
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Zwyciężczyni czwartej edycji show The Voice Kids ani na moment nie daje o sobie zapomnieć. 13-letnia wokalistka regularnie pojawia się na organizowanych przez Telewizję Polską imprezach, a także zaskakuje częstymi zmianami wizerunku. Gdy fani piosenkarki zobaczyli jej nowe wcielenie, nie mogli uwierzyć, że to ona. Sara wygląda jak Rihanna!

Sara Egwu-James to polska Rihanna? Patrząc na najnowsze zdjęcia nastoletniej artystki, rzeczywiście można pomyśleć, że to sławna na całym świecie wokalistka. Znana z programu The Voice Kids Sara przyzwyczaiła swoich wielbicieli do tego, że lubi eksperymentować nie tylko z nagrywaną przez siebie muzyką, ale również wizerunkiem. Od chwili zwycięstwa w czwartej edycji uwielbianego przez widzów show 13-latka przynajmniej kilkukrotnie zaskoczyła zmianami w wyglądzie. W ostatnim czasie Sara postawiła na popularne warkoczyki, dzięki czemu jeszcze mocniej upodobniła się do mającej miliony fanów na całym świecie Rihanny. Podobieństwo artystek jest na tyle uderzające, że sami fani zwyciężczyni The Voice Kids 4 pomylili ją z wykonawczynią hitów Umbrella, Don't Stop The Music czy Work. 

Sara Egwu-James polską Rihanną? 

Sara, która już w najbliższą niedzielę starać się będzie o udział w Eurowizji Junior, nie przestaje zaskakiwać. W poniedziałek 13 września nastoletnia wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ostatniego koncertu. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych wyglądem piosenkarki fanów. Co ciekawe, niektórzy z nich myśleli w pierwszej kolejności, że na zdjęciu jest nie Sara, a Rihanna. Rzeczywiście widać podobieństwo?

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze