Sara Egwu-James nie ma sobie równych. To wyróżnienie jest tego dowodem!

2021-06-21 11:03
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids może pochwalić się kolejnym sukcesem. Występ Sary Egwu-James został wybrany najlepszym spośród wszystkich występów tegorocznych zwycięzców formatu na całym świecie. Cover Anyone Demi Lovato wciąż robi na wszystkich wrażenie!

Sara Egwu-James - występ z piosenką Anyone wciąż robi wrażenie na fanach The Voice Kids z całego świata. Mimo że od zwycięstwa Sary w programie minęło już kilka miesięcy, to jej wykonanie wielkiego hitu Demi Lovato wciąż bije rekordy popularności. Nic dziwnego - w końcu młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej pokazała, na co ją stać. Gdy Sara brawurowo wykonała piosenkę Anyone podczas przesłuchań w ciemno, niektórzy wiedzieli już, że to właśnie ona zwycięży czwartą edycję talent show. Tak też się stało. Głosami widzów to właśnie Sara Egwu-James dołączyła do Roksany Węgiel, AniKi Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka.

Talentem Sary Egwu-James zachwyciła się nie tylko polska, ale i zagraniczna publiczność. Spory w tym udział autorów popularnego na YouTubie kanału The Voice Global, który posiada już ponad 8 milionów subskrypcji. Artystkę wyróżniono w kolejnym zestawieniu. Tym razem jej występ uznano za najlepsze przesłuchanie spośród wszystkich tegorocznych zwycięzców międzynarodowego formatu. 

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?

Sara Egwu-James z kolejnym sukcesem

Nie dość, że występ Sary otwiera całe wideo, to jej zdjęcie pojawiło się na miniaturze filmiku. Komentarze pod wideo są niestety wyłączone, natomiast sam materiał został już obejrzany blisko 400 tysięcy razy w zaledwie dwa tygodnie. Czy to oznacza, że Sara Egwu-James ma szansę na zrobienie międzynarodowej kariery? Tego oczywiście jej życzymy!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze