Sara Egwu-James ma chłopaka? Znacie go z The Voice Kids!

2021-06-16 10:56 MK
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Dzięki udziałowi w czwartej edycji programu The Voice Kids Sara Egwu-James wygrała nie tylko miano najpiękniejszego głosu w Polsce, ale również miłość? Młodziutka artystka nie komentuje póki co tych doniesień, ale jej fani zdają się nie mieć żadnych wątpliwości. Pod najnowszym zdjęciem przedstawiającym Sarę i Aleksandra pojawiło się całe mnóstwo komentarzy.

Sara Egwu-James ma chłopaka? Fani zwyciężczyni czwartej edycji muzycznego show The Voice Kids nie mają wątpliwości, że właśnie tak jest. I chociaż dwunastoletnia wokalistka nie powiedziała tego wprost, to zdaniem jej wielbicieli, zdjęcia, które opublikowała w mediach społecznościowych, mogą służyć jako potwierdzenie ich domysłów. Co ciekawe, chłopak, który znalazł się na opublikowanej przez Sarę fotografii, również brał udział w czwartej edycji programu The Voice Kids.

Olek Klembalski, bo o nim mowa, dotarł do samego finału uwielbianego przez widzów talent show. Nastolatek reprezentował drużynę Dawida Kwiatkowskiego, jednak ostatecznie przegrał z Sarą Egwu-James. Zwycięstwo Sary nie wpłynęło negatywnie na znajomość obojga wokalistów. Wręcz przeciwnie! Sara i Olek spędzają wspólnie czas i dzielą się zdjęciami z wyjść w mediach społecznościowych. To właśnie one stały się podstawą do snucia domysłów przez fanów finalistów The Voice Kids.

Sara Egwu-James i Olek Klembalski parą?

Pod wspólnymi zdjęciami Sary i Olka pojawiły się dziesiątki komentarzy, sugerujących, że są oni razem.

- Na pewno razem jesteście ❤️❤️

- są razem jak nic

- JESTEŚCIE MEGA CUTE RAZEM 😻🥺

- Paraa - można przeczytać.

Należy pamiętać o tym, że bycie w związku to sprawa samych zainteresowanych, nawet gdy są osobami publicznymi. Bez względu na to, jaka jest prawda, dobrze jest widzieć, że między Sarą a Olkiem nie ma rywalizacji, a jest silna przyjaźń.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze