Sara Egwu-James eurowizyjnym pewniakiem? Zagraniczni fani porównują ją do Viki Gabor!

2021-09-20 10:19
Sara Egwu-James
Autor: Damian Klamka/East News

Oficjalnie wiadomo już, którzy młodzi artyści zmierzą się ze sobą w finale Szansy na sukces, w którym wygraną jest możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior. Wśród gwiazd programu znalazła się Sara Egwu-James. Internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie ona ma największe szanse na zwycięstwo.

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021? Ten scenariusz może się sprawdzić! Oficjalnie wiadomo już, że zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids zmierzy się w wielkim finale specjalnego wydania Szansy na sukces, w którym wygraną jest właśnie możliwość zaprezentowania swojego singla podczas zaplanowanego na grudzień wydarzenia Eurowizja Junior. Sara zmierzy się z Marysią Stacherą oraz Miłoszem Świetlikiem Skierskim, którzy wygrali kolejno w I i II odcinku Szansy na sukces.

O tym, kto zwycięży, zadecyduje specjalnie powołane jury oraz widzowie. Wielki finał zaplanowano na najbliższą niedzielę, 26 września. Zagraniczni internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie Sara Egwu-James może reprezentować nasz kraj podczas odbywającej się w tym roku w Paryżu imprezy. Wśród pozostawionych pod występem piosenkarki komentarzy pojawiły się takie, w których porównano ją do gwiazdy, która zapewniła nam historyczne zwycięstwo w 2019 roku, czyli Viki Gabor.

Sara Egwu-James na Eurowizji? 

W trzecim odcinku Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2021 Sara Egwu-James zmierzyła się z wielkim hitem Celine Dion - That's The Way It Is. Pod zamieszczonym na YouTubie wideo posypały się gratulacje nie tylko z Polski, ale z całego świata. Niektórzy internauci porównali nawet Sarę do Viki Gabor.

Jej głos przypomina mi głos Viki. Jestem przekonany, że to Sara wygra Szansę na sukces. Powodzenia z Turcji - napisał jeden z fanów konkursu.

O tym, kto wygra, przekonamy się już 26 września. Sara z pewnością może liczyć na wielkie wsparcie ze strony fanów.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze