Sara Chmiel wprawia w świąteczny nastrój. Piosenka Spadł śnieg ogrzeje wasze serca!

i

Autor: single cover art / Sony Music Poland Sara Chmiel wprawia w świąteczny nastrój. Piosenka "Spadł śnieg" ogrzeje wasze serca!

ZIMOWY HYMN

Sara Chmiel wprawia w świąteczny nastrój. Piosenka "Spadł śnieg" ogrzeje wasze serca!

2023-12-01 8:57

Dla Sary Chmiel cały 2023 był bardzo udany! Pojawiła się w kilkudziesięciu miastach w Polsce i zagranicą grając koncerty z zespołem Łzy, a oprócz tego wydała kilka solowych utworów. Chociażby świetnie przyjęty singiel "Ty i ja", czy "Bez kompromisów". Artystka kończy owocny rok najlepiej, jak mogła. Wydaje piosenkę, która wprawi was w świąteczny nastrój.

Spadł śnieg - to tytuł świątecznej piosenki, pod którą podpisuje się Sara Chmiel. Pozytywnie brzmiąca, wesoła i wpadająca do głowy melodia z dzwoneczkami stanie się corocznym "christmasowym songiem". Wokalistka zespołu Łzy śpiewa o miłości i o tym, by wierzyć w dobry los i spełnienie marzeń. Przede wszystkim jednak, to utwór o rodzinnym cieple oraz szczególnej magii, jaka powinna towarzyszyć nam w Boże Narodzenie. Sam utwór dystrybuowany przez Sony Music Polska ma bardzo symboliczną i szczególną dla artystki okładkę. Na zdjęciu singla pojawiają się dzieci Sary, czyli Franciszek oraz Helena.

Sara Chmiel - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Życzenia świąteczne i noworoczne od gwiazd - dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA!

Sara Chmiel - piosenka Spadł śnieg

Piosenka Spadł śnieg powstała w studio produkcyjnym Gromeego, który prywatnie jest mężem Sary Chmiel. On sam zapowiedział piosenkę pisząc w mediach społecznościowych: - Już w piątek, nasza nowa świąteczna piosenka, w której usłyszycie także nasze dzieci. I tak się stało, o czym możecie przekonać się sami oglądając teledysk poniżej. 

Piosenka na święta od Sary Chmiel swoją premierę ma 1 grudnia 2023. Czy stanie się jednym z waszych ulubionych "christmasowych" kawałków? Wkrótce się przekonamy!

Sara Chmiel - kim jest?

Sara Chmiel rozpoczęła przygodę ze sceną we wczesnej młodości, wygrywając liczne festiwale muzyczne w kraju i zagranicą. Jednym z przełomowych kroków w jej muzycznej karierze był występ na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009, gdzie zajęła II miejsce w konkursie Debiuty. Jest półfinalistką programu Mam Talent w TVN. Jej ostatni singiel "Ty i Ja" znalazł się w czołówce listy airplay ZPAV, czyli zestawienia utworów granych najczęściej w stacjach radiowych. Piosenka była również prezentowana w ramach koncertu Premiery na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.