Sara Chmiel & Gromee wznoszą toast! Ich wspólna piosenka wywołuje ciarki!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Sara Chmiel & Gromee wznoszą toast! Ich wspólna piosenka wywołuje ciarki!

Sara Chmiel & Gromee wznoszą toast! Ich wspólna piosenka wywołuje ciarki!

2022-01-11 10:13

Sara Chmiel & Gromee to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskiej muzyce. Małżeństwo na co dzień współpracuje w studiu, pisząc teksty i muzykę dla innych artystów. Teraz przyszedł czas na ich pierwszy wspólny utwór! Poznajcie koniecznie singiel Za szczęście, za zdrowie, za miłość.

Jeszcze kilka lat temu osoby śledzące nowości muzyczne liczyli na to, że Calvin Harris stworzy utwór ze swoją partnerką, Taylor Swift. Gdy artyści byli razem, solowo zdobywali najwyższe miejsca list sprzedaży. Oficjalnie jednak nigdy nie doszło do takiej współpracy. W Polsce natomiast od kilku lat marzeniem wielu osób jest wspólna piosenka Sary Chmiel z Andrzejem Gromalą, znanym bardziej jako Gromee. Życzenie fanów właśnie się spełniło. Małżeństwo połączyło siły, a efektem ich współpracy jest singiel Za szczęście, za zdrowie, za miłość. Wiele wskazuje na to, że jest to również początek nowej, muzycznej drogi, którą kroczyć będzie Sara Chmiel-Gromala. Odliczanie do solowej płyty właśnie się rozpoczęło. 

Orcheston 2021 - energia, miłość i symfonia. Gromee połączył klasykę z elektroniką!

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Sara Chmiel & Gromee - piosenka 2022

Za szczęście, za zdrowie, za miłość, to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Sara Chmiel i Gromee. Warto zauważyć, że oryginalna wersja utworu pochodzi z płyty Miłość w Czasach Samotności, za który odpowiada zespół Łzy, którego wokalistką jest właśnie żona znanego producenta. Sentymentalna kompozycja została przyspieszona, wzbogacona o elektroniczny drop i charakterystyczne, ale wciąż unikalne dla Gromeego dźwięki. 

Mimo że od lat działamy w studiu wspólnie to pytaliście wiele razy: kiedy oficjalnie, zrobimy coś muzycznego razem z @gromeeofficial. Nadszedł ten moment… bądźcie czujni - umieścili wpis w mediach społecznościowych.

Jak brzmi piosenka Za szczęście, za zdrowie, za miłość 2022? Przekonacie się już 14 stycznia, bo to właśnie tego dnia odbędzie się premiera singla.