Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?

2023-01-29 8:51
Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?
Autor: Sony Music Poland Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?

Sara Chmiel w przerwie pomiędzy koncertami ze swoimi kolegami z zespołu Łzy, stawia na swoją solową karierę! Utalentowana polska wokalistka pod koniec stycznia 2023 wypuszcza trzeci solowy singiel, w którym można zakochać się już po pierwszym przesłuchaniu. Miłosna opowieść z przejmującym teledyskiem ma szansę stać się megahitem tej wiosny. Przekonacie się o tym na własne uszy!

Sara Chmiel z przytupem wchodzi w 2023 rok i wydaje jedną z najlepszych polskich produkcji, jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach. Utwór Ty i Ja wydany nakładem Sony Music Polska jest następcą piosenki Ostatni walczyk, a także Za szczęście, za zdrowie, za miłość. Za wszystkie trzy solowe kawałki odpowiada Gromee, który swoją drogą również nie próżnuje. W ostatnich miesiącach wydał hit Send Me Your Love z Antonią, Broken z Olivią Addams, a także megahit Cool Me Down z rumuńską supergwiazdą, znają jako Inna. Sara Chmiel myśląc o piosence Ty i Ja jest przekonana, że do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi i w życiu jak i w miłości powinniśmy je pokonywać bo na ich końcu czeka nas nagroda. 

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Gromee zremixował hit Blurry Eyes - Michaela Patricka Kelly'ego!

Sara Chmiel - piosenka Ty i ja

Ty i Ja to najnowsza propozycja od wokalistki, wyprodukowana przez producenta muzycznego Gromee (prywatnie męża). Utwór zachowany w klimacie elektronicznym, osadzony w brzmieniach lat 80 i 90. Przejmujący tekst opowiada o uczuciach z którymi codziennie mierzy się każdy z Nas i o tym, że zawsze trzeba mieć nadzieję i wiarę, że mimo wszystkich przeciwności wszystko się ułoży. 

Sara Chmiel - kim jest?

Sara Chmiel-Gromala rozpoczęła przygodę ze sceną we wczesnej młodości wygrywając liczne festiwale muzyczne w kraju i zagranicą. Jednym z przełomowych kroków w jej muzycznej karierze był występ na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009 gdzie, zajęła II miejsce w konkursie DEBIUTY. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, rok później w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

W 2011 roku została wokalistką zespołu Łzy. Na swoim koncie ma już 4 studyjne albumy oraz 3 solowe single. Prywatnie żona producenta muzycznego Andrzeja Gromala (Gromee) i mama trójki dzieci. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze