Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?

i

Autor: Sony Music Poland Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?

Sara Chmiel o miłości, tęsknocie i pokonywaniu trudnych dróg. Piosenka Ty i Ja HITEM wiosny 2023?

2023-01-29 8:51

Sara Chmiel w przerwie pomiędzy koncertami ze swoimi kolegami z zespołu Łzy, stawia na swoją solową karierę! Utalentowana polska wokalistka pod koniec stycznia 2023 wypuszcza trzeci solowy singiel, w którym można zakochać się już po pierwszym przesłuchaniu. Miłosna opowieść z przejmującym teledyskiem ma szansę stać się megahitem tej wiosny. Przekonacie się o tym na własne uszy!

Sara Chmiel z przytupem wchodzi w 2023 rok i wydaje jedną z najlepszych polskich produkcji, jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach. Utwór Ty i Ja wydany nakładem Sony Music Polska jest następcą piosenki Ostatni walczyk, a także Za szczęście, za zdrowie, za miłość. Za wszystkie trzy solowe kawałki odpowiada Gromee, który swoją drogą również nie próżnuje. W ostatnich miesiącach wydał hit Send Me Your Love z Antonią, Broken z Olivią Addams, a także megahit Cool Me Down z rumuńską supergwiazdą, znają jako Inna. Sara Chmiel myśląc o piosence Ty i Ja jest przekonana, że do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi i w życiu jak i w miłości powinniśmy je pokonywać bo na ich końcu czeka nas nagroda. 

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Gromee zremixował hit Blurry Eyes - Michaela Patricka Kelly'ego!

Sara Chmiel - piosenka Ty i ja

Ty i Ja to najnowsza propozycja od wokalistki, wyprodukowana przez producenta muzycznego Gromee (prywatnie męża). Utwór zachowany w klimacie elektronicznym, osadzony w brzmieniach lat 80 i 90. Przejmujący tekst opowiada o uczuciach z którymi codziennie mierzy się każdy z Nas i o tym, że zawsze trzeba mieć nadzieję i wiarę, że mimo wszystkich przeciwności wszystko się ułoży. 

Sara Chmiel - kim jest?

Sara Chmiel-Gromala rozpoczęła przygodę ze sceną we wczesnej młodości wygrywając liczne festiwale muzyczne w kraju i zagranicą. Jednym z przełomowych kroków w jej muzycznej karierze był występ na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009 gdzie, zajęła II miejsce w konkursie DEBIUTY. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, rok później w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

W 2011 roku została wokalistką zespołu Łzy. Na swoim koncie ma już 4 studyjne albumy oraz 3 solowe single. Prywatnie żona producenta muzycznego Andrzeja Gromala (Gromee) i mama trójki dzieci.