Santa Tell Me - ten cover piosenki Ariany Grande przebije sukces oryginału?

2019-12-05 10:26 AD
Santa Tell Me
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=t3iqo72Dfow / https://www.youtube.com/watch?v=nlR0MkrRklg

Ariana Grande znana jest ze swojej miłości do świąt. Wokalistka wydała kilka lat temu album, który w całości skupiał się na gwiazdkowych przebojach. W internecie dużym zainteresowaniem cieszy się również jej wersja Last Christmas. Tym razem to jej piosenka doczekała się nowego nagrania. Cover Santa Tell Me ma całkiem spore szanse przebić popularnością oryginał!

Kto z nas nie kocha świąt? Boże Narodzenie to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku, bo możemy cieszyć się wspaniałą atmosferą, kolorowymi ozdobami, pysznym jedzeniem, bliskością rodziny i przyjaciół oraz... klimatycznymi hitami! Świąteczne piosenki powstają każdego roku. Niektóre cieszą się ogromną popularnością, o innych dość szybko zapominamy. W 2014 roku Ariana Grande wypuściła swój własny gwiazdkowy hit. Chociaż ciągle chętnie wracamy do Santa Tell Me, to wygląda na to, że oryginał znalażł godnego następcę. First to Eleven to grupa, która znana jest z przeróbek popwych i rockowych utworów. Grupa, która w klimacie przypomina nieco Panic At The Disco! wypuściła właśnie swoją wersję Santa Tell Me. Utwór różni się od oryginału jak dzień od nocy, a niektórzy mogą zdziwić się, że to ta sama piosenka! First to Eleven postawili na nieco mocniejsze brzmienie i dodali odrobinę pazura i mocnej sekcji rytmicznej. Całość uświetnia doskonały wokal. Ich wyświetlenia na YouTubie ciągle rosną!

Santa Tell Me - nowy cover lepszy niż oryginał?

First to Eleven lubi pracować nad znanymi, świątecznymi przebojami. Rok temu oczarowali rockowym coverem Last Christmas, a tym razem sięgnęli po twórczość Ariany Grande. Wyszło świetnie! Całość okraszona została prostym klipem, który mimo to idealnie oddaje ducha świąt. Piosenka dostała kolejną szansę i może dotrzeć do innego grona odbiorców. Sama Ariana Grande z pewnością nie będzie miała powodów do narzekań, bo poznają oni lepiej jej własną twórczość. Jesteście ciekawi? Piosenki posłuchać możecie poniżej.

Najnowsze