Sandra Kubicka - choroba, Insta, wiek, partner, rozstanie, waga, Taniec z Gwiazdami

2019-10-19 13:10
Sandra Kubicka - waga, wiek, Insta, urodziny, partner
Autor: Fot. wbf Sandra Kubicka

Sandra Kubicka - ile ma lat, czym się zajmuje i kto jest partnerem polskiej modelki? Sprawdziliśmy, jakich informacji o Sandrze szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania. Sandra Kubicka jesienią 2019 została gwiazdą show Polsatu! Jak modelka poradzi sobie w Tańcu z Gwiazdami?

Sandra Kubicka jest polską modelką, która mieszka głównie w Miami w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku Sandra ma okazję więcej czasu spędzać w Polsce. To wszystko dzięki udziałowi w jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami. Sandra Kubicka przygodę z modelingiem rozpoczęła mając 13 lat. Piękna Polka z roku na rok staje się coraz bardziej popularna zarówno w Polsce, jak i USA. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o Sandrze Kubickiej.

Sandra Kubicka - wzrost, waga

Sandra Kubicka jest modelką. Nikogo nie dziwi więc jej szczupła, piękna sylwetka. Dziewczyna ma 175 cm wzrostu i chociaż nie mówi głośno o swojej wadze to wiadomo, że nosi rozmiar XS.

Sandra Kubicka - wiek, urodziny

Sandra Kubicka ma 24 lata. Dziewczyna urodziła się 22 stycznia 1995 w Łodzi.

Sandra Kubicka - partner

Sandra Kubicka jest szczęśliwie zakochana. Ukochanym modelki jest 39-letni biznesmen, Kaio Alves Goncalves. Para zaręczyła się w 2019 roku.

Sandra Kubicka - rozstanie

Wcześniej partnerem Sandry Kubickiej był francuski DJ, Cedric Gervais. Para 26 grudnia 2017 roku pochwaliła się swoimi zaręczynami. Modelka powiedziała 'tak' w luksusowym kurorcie w Aspen. Niestety para rozstała się jeszcze przed ślubem, latem 2018 roku.

Sandra Kubicka - Insta

Sandra Kubicka prowadzi swoje konto w serwisie Instagram. Na profilu modelki zobaczymy, jak ćwiczy, pracuje i spędza czas wolny.

Sandra Kubicka - choroba

W 2019 roku u Sandry Kubickiej zdiagnozowano PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. Modelka dzielnie walczy ze swoją chorobą i opowiada innym o swoich zmaganiach z PCOS, chcąc wspierać inne kobiety.

Najnowsze