SANAH - WYWIAD o nowej płycie, Eurowizji i... współpracy z Edem Sheeranem! [WIDEO]

i

Autor: ESKA.pl SANAH - WYWIAD o nowej płycie, Eurowizji i... współpracy z Edem Sheeranem! [WIDEO]

SANAH - WYWIAD o nowej płycie, Eurowizji i... współpracy z Edem Sheeranem! [WIDEO]

2020-01-02 15:08

Sanah pojawiła się nagle. Została zauważona w odmętach YouTube'a za sprawą niezwykle lirycznego demo o przekornym tytule - bez słów. Błyskawicznie uwiodła swoją magią Matta Duska, który zaprosił ją do muzycznej współpracy. Jej efektem stał się utwór Rich in Love, z wydanego w ubiegłym roku albumu Kanadyczyka - Jet Set Jazz. Co więcej sam Dawid Podsiadło na koncertach śpiewa jej cover! Muzyczna nadzieja 2020 roku gościła w naszym ESKOWYM studio. Rozmowę obejrzycie - na ESKA.pl

Sanah to młoda wokalistka, która została zauważona za sprawą piosenek, jakie umieszczała na swoim kanale w serwisie YouTube. Początkowo zachwycała nimi znajomych, później coraz większe grono fanów, wśród których znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło czy Matt Dusk. Ten pierwszy śpiewał jej cover na koncertach, a ten drugi zaprosił do współpracy na ostatniej płycie Jet Set Jazz. Sanah w październiku 2019 roku wydała limitowaną, wyjątkową edycję płyty Ja Na Imię Niewidzialna Mam. Wyjątkową, ponieważ album pojawił się wyłącznie na ręcznie numerowanym winylu. Był to przedsmak debiutanckiej - pełnowymiarowej płyty, którą artystka chciałaby wydać w marcu 2020. Na pewno pojawi się wiosną i zapowiada ją hitowy singiel Szampan, który usłyszycie na antenie Radia ESKA. 

Sanah gościła w ESKOWYM studio i opowiedziała o przygotowaniach do premiery krążka. Jaki będzie nadchodzący wielkimi krokami materiał?

Pojawi się temat niewidzialności, nie rezygnuję z tego. Na nowy krążek, chciałabym by było 10 piosenek. Na pewno jest tyle nagranych utworów. Chciałabym nagrać utwór z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską lub Kayah.

- ujawniła nam Sanah. Wokalistka i autorka tekstów jednocześnie zdradziła, czy chciałaby wziąć udział w Eurowizji. Opowiedziała także o współpracy z... Edem Sheeranem. Obejrzyjcie wywiad Sanah z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl i czekajcie na całą płytę muzycznej nadziei 2020 roku!

Miłego oglądania!