Sanah na Eurowizji 2020?! "Kiedyś sobie powiedziałam: ja też chcę!"

2020-01-02 13:54 RW
Sanah na Eurowizji 2020?! Kiedyś sobie powiedziałam: ja też chcę!
Autor: ESKA.pl Sanah na Eurowizji 2020?! "Kiedyś sobie powiedziałam: ja też chcę!"

Sanah pojawiła się nagle. Została zauważona w odmętach YouTube’a za sprawą niezwykle lirycznego demo o przekornym tytule bez słów. Błyskawicznie uwiodła swoją magią Matta Duska, który zaprosił ją do muzycznej współpracy. Artystka szykuje się do wydania pełnego, solowego materiału, o którym opowiedziała w wywiadzie dla ESKA.pl. Zdradziła również, czy chciałaby wziąć udział w Eurowizji!

Sanah to zdecydowanie objawienie 2019 i jedna z muzycznych nadziei 2020. Młoda artystka została zauważona dzięki piosenkom, jakie umieszczała na swoim kanale na YouTube. Najpierw zachwycała nimi znajomych, później coraz większe grono fanów, wśród których znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło (na koncertach śpiewa jej cover) czy Matt Dusk (wspólny duet na jego ostatniej płycie Jet Set Jazz). Aktualnie Sanah przygotowuje płytę, która ma pojawić się wiosną 2020 roku. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest hitowy singiel Szampan. Utwór z teledyskiem pojawi się 3 stycznia i usłyszycie go na antenie Radia ESKA.

Zobacz: Eurowizja 2020 - NOWE ZASADY wyboru reprezentanta Polski! To pierwszy raz w historii!

Sanah gościła w ESKOWYM studio i zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej planów na przyszłość. Czy artystka celuję w Eurowizję dorosłą? Tym bardziej ma szansę na bilet do Rotterdamu, ponieważ polskie preselekcje odbędą się w programie Szansa na Sukces. Posłuchajcie rozmowy Sanah z Rafałem Wróblewskim:

Najnowsze