Sanah w wykonaniu sióstr Przybysz! Rodzinny cover, który wzrusza do łez

2020-05-25 10:50 PO
Sylwia Przybysz, Olga Przybysz
Autor: screen z filmu na YouTube: SANAH - MELODIA (Sylwia Przybysz i Olga Przybysz COVER) / Sylwia Przybysz Official

Sanah w nowej aranżacji to kolejna perełka na polskiej scenie YouTube'a! Tym razem swój własny cover piosenki Sanah pod tytułem Melodia wykonał popularny już wcześniej rodzinny duet sióstr Przybysz! Jak muzycznie wypadła Sylwia i Olga w coverze do jednej z bardziej znanych piosenek ostatnich czasów? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Sanah to artystka, która ze względu na swoją popularność doczekała się już niejednego coveru.  Jeden z jej popularnych utworów pod tytułem Melodia powstał już w wielu różnych aranżacjach, które są dostępne dla wszystkich w serwisie YouTube. Tym razem swoich sił w piosence Sanah spróbowała popularna Sylwia Przybysz, która sama na co dzień zajmuje się muzyką. Co więcej, piosenkarka nie wystąpiła solo, lecz zaśpiewała wraz ze swoją starszą siostrą Olgą Przybysz, która również znana jest światu z pięknego głosu. Dziewczyny w duecie wykonały znany utwór artystki Sanah pod tytułem Melodia dodając do niego własny styl muzyczny, który jest uwielbiany przez ich fanów. Sylwia Przybysz 22 maja 2020 opublikowała w sieci 3 minutowy cover utworu Sanah pod tytułem Melodia i ponownie rozkochała w swoim talencie internetowych odbiorców. Cover dziewczyn da się lubić, co pokazują reakcje widzów. Sanah w nowej aranżacji zdecydowanie przypadła im do gustu,a sam film zebrał ponad 100 tysięcy wyświetleń oraz niespełna 1000 komentarzy. 

Sanah w wykonaniu sióstr Przybysz

Sylwia Przybysz, która jest doskonale znana z pięknego głosu sama na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku jej starszej siostry Olgi, która również jest związana z muzycznym światem. Dziewczyny nie pierwszy raz połączyły swoje wokalne talenty i zaśpiewały wspólnie dla internetowych słuchaczy. Tym razem zaprezentowały piosenkę Sanah pod tytułem Melodia w kompletnie nowej aranżacji, która stylem jak najbardziej przypomina twórczość popularnych sióstr. 

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze