Sanah i kabanosy

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News; PIOTR JEDZURA/REPORTER/ East News Sanah będzie miała własne kabanosy! Skusicie się na "Kabanosiki Sanah"?

Sanah w dziwacznej współpracy. Będzie miała własne... kabanosy. Gdzie możecie je kupić?

2022-04-30 11:41

Kabanosiki Sanah będą hitem tego sezonu? Wokalistka nawiązała współpracę z firmą Sokołów, dzięki której podczas jej koncertów czeka was uczta nie tylko muzyczna, ale i kulinarna. Ale uwaga - ten rarytas nabędziecie tylko w wybranych sklepach!

Sanah to popularna polska wokalistka, która może pochwalić się oddaną rzeszą fanów, trzema płytami, trasami koncertowymi, a także... własną linią kabanosów. 25-letnia piosenkarka nawiązała bowiem współpracę z potentatem branży wędliniarskiej Sokołów, który został oficjalnym partnerem jej trasy.

ZOBACZ TAKŻE: Sanah i Quebonafide we WZRUSZAJĄCEJ piosence? Fani poruszeni pożegnalnym utworem

Sanah i Sokołów łączą siły - nadchodzą Kabanosiki Sanah

Musimy przyznać, że to dość... oryginalny sposób na promocję trasy koncertowej. Kabanosy sygnowane pseudonimem artystki (ich pełna nazwa to Kabanosiki Sanah Uczta Tour '22) należą do edycji limitowanej i dostępne będą tylko w wybranych miejscach.

Kabanosiki Sanah będzie można nabyć w trakcie koncertów (czyli o głód nie musicie się martwić), a także w specjalnie oznaczonych sklepach firmowych Sokołów i Gzella w miastach, w których odbywać się będą koncerty. 

ZOBACZ TAKŻE: Sanah podbiła świat! Jej Uczta w czołówce najczęściej odtwarzanych albumów

Kabanosiki Sanah - gdzie kupić?

Wielu z was z pewnością skusi się na ten rarytas, w końcu kto nie lubi kabanosów (i Sanah)? Jeśli zatem umieracie z ciekawości i chcecie wiedzieć, gdzie kupić Kabanosiki Sanah, przychodzimy z pomocą. 

Jak już wspominaliśmy, Kabanosiki Sanah można będzie nabyć podczas koncertów (ich rozpiskę znajdziecie w tym miejscu), ale także w wybranych sklepach w miastach, w których odbywają się eventy. Jeśli zatem nie zaopatrzyliście się w bilety, a marzycie o skosztowaniu mięsnej przekąski sygnowanej pseudonimem sławnej wokalistki, musicie udać się do jednego z następujących miast:

  • Gdańsk
  • Rzeszów
  • Gliwice
  • Lublin
  • Toruń
  • Łódź
  • Kraków
  • Wrocław
  • Szczecin
  • Warszawa

To jednak nie wszystko! By jeszcze bardziej ułatwić wam poszukiwania Kabanosików Sanah, powstał specjalny dokument zawierający szczegółową rozpiskę sklepów wraz z adresami. Życzymy pomyślnych łowów i smacznego!

ZOBACZ TAKŻE: Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sonda
Skusisz się na Kabanosiki Sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE