IMPONUJĄCY WIDOK

sanah pokazała swoją garderobę. Opadła nam szczęka, gdy ją zobaczyliśmy!

2024-02-25 9:28

Kreacje sanah zawsze przyciągają wzrok, wywołują zachwyt i sprawiają, że fanki marzą, by mieć daną sukienkę w swojej szafie. Artystka słynie z wyjątkowych strojów, w których zawsze wygląda przepięknie. Zanim jednak coś wybierze musi się zastanowić i zapewne sam wybór zajmuje jej bardzo dużo czasu. W jej garderobie wiszą prawdziwe modowe perełki. Od sukienek w kolorowe kwiaty, po lśniące, uroczyste suknie w falbany. Przekonajcie się o tym na własne oczy i podziwiajcie garderobę największej polskiej gwiazdy muzycznej!

sanah szykuje się do powrotu do muzyki, nowe piosenki nadchodzą, ale artystka właśnie zaczęła myśleć o spotkaniach ze swoimi fanami w całej Polsce. Waszej uwadze polecamy imprezowe koncerty sanah na trasie Dansing, ale również bardziej nastrojowe, poważne oraz oficjalne, koncerty sanah na trasie Poezyje i nie tylko. Przygotowania do tras koncertowych najwyraźniej już trwają, bo gwiazda postanowiła zrobić remanent w swojej garderobie. Pokazała ogromne pomieszczenie w domu, w którym wiszą różnego typu kreacje. Od tych bardziej uroczystych, galowych, po te imprezowe, z których na pewno wielokrotnie skorzysta w tym roku.

Studenci z Chin zaśpiewali piosenkę sanah po polsku! Internauci pieją z zachwytu!

Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

sanah - garderoba w domu

Kilkadziesiąt kreacji sanah możecie zobaczyć w naszej galerii. Artystka pokazała, że żółta sukienka w kwiaty pochodzi z trasy promującej "Uczta", różowa z "No Sory Tour", czarna tiulowa z gali Fryderyki, czy wakacyjnych spotkań z fanami. Artystka zapowiada projekt "Schadzka u sanah", o którym więcej dowiecie się niebawem! W oczekiwaniu zobaczcie garderobę  gwiazdy.