Koniec czekania na Kolońską i Szlugi. Sanah z hitem w ejtisowym klimacie [PREMIERA]

i

Autor: Magic Records Poland / MICHAŁ PAŃSZCZYK / THEDREAMS STUDIO Koniec czekania na Kolońską i Szlugi. Sanah z hitem w ejtisowym klimacie [PREMIERA]

Sanah ogłasza, że to koniec! Post artystki nie pozostawia wątpliwości

2021-12-15 14:30

Sanah ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Najpopularniejsza wokalistka w Polsce wydała swój drugi album studyjny, który promowany był wielką trasa koncertową Kolońska i Szlugi Tour. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka opublikowała zdjęcie zza kulis show w Kaliszu z wiele mówiącym opisem 'to koniec'.

Sanah jest bez wątpienia jedną z najbardziej zapracowanych polskich artystek. Od chwili swojego fonograficznego debiutu w 2019 roku piosenkarka wydała dwa albumy studyjne, trzy EP-ki oraz kilkanaście teledysków, które wygenerowały miliony odsłon w sieci. Promocji krążków towarzyszyły dwie trasy koncertowe, w trakcie których Sanah zawitała do kilkunastu miast w całej Polsce, dając blisko dwugodzinne show wypełnione po brzegi jej największymi hitami, ale i coverami. Podczas Kolońska i Szlugi Tour wokalistka wykonała na żywo między innymi wielki hit Prawo do lewego, ale i fragment klasyka disco polo. Po zakończeniu show w Kaliszu Sanah zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak jeden z jej współpracowników niesie do samochodu głowę gęsi będącej koncertowym rekwizytem. Artystka opatrzyła je tajemniczym opisem 'to koniec'. Czy gwiazda planuje zrezygnowanie z kariery muzycznej? Uspokajamy!

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?

Sanah mówi 'to koniec'

Zamieszczony pod zdjęciem opis jest oczywistym nawiązaniem do faktu, że trasa Kolońska i Szlugi Tour dobiegła końca. Nie jest też tajemnicą, że Sanah planuje zrobić przerwę od kariery. Artystka zapowiedziała, że powróci na scenę muzyczną dopiero wiosną. Wtedy to wystartuje jej kolejne tournee Uczta. Trasa koncertowa rozpocznie się 19 kwietnia w Warszawie.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]