Sanah - koncerty No Sory Tour 2020: gdzie i kiedy wystąpi 'laska od Szampana'? [MIASTA]

2020-08-24 14:45
Sanah - koncerty No Sory Tour 2020: gdzie i kiedy wystąpi 'laska od Szampana'? [MIASTA]
Autor: Magic Records Poland Sanah - koncerty No Sory Tour 2020: gdzie i kiedy wystąpi 'laska od Szampana'? [MIASTA]

Magia, poetyczność, nastrojowość, urokliwość i ukojenie - to wszystko gwarantują koncerty Sanah! Artystka ogłosiła właśnie #NoSoryTour, czyli trasę koncertową, która obejmuje kilka największych miast w naszym kraju. Gdzie i kiedy wystąpi wykonawczyni hitu Szampan? Ile kosztują bilety i na jakiej stronie internetowej je kupić? Przekonajcie się sami i sprawdźcie - na ESKA.pl!

Sanah - koncerty No Sory Tour 2020: gdzie i kiedy wystąpi artystka, która oczarowała polskich słuchaczy? Wśród miast na trasie znalazł się między innymi Kraków, Poznań, Gdańsk i Wrocław. Młoda artystka na pewno wielokrotnie zaskoczy swoim wyjątkowym podejściem do wykonywania utworów. Bądźcie osobiście na jej koncercie i przekonajcie się na własnej skórze. Sanah świętowała sukces po wydaniu hitu Szampan, Melodia i całej płyty Królowa Dram, która, jak odnotowaliśmy dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych krążków w Polsce. Utalentowana dziewczyna z Warszawy nie spoczęła i szykuje kolejną perłę, która z pewnością oczaruje słuchaczy. Mowa o całej płycie, którą zapowiada utwór No Sory. Singiel przedpremierowo poznaliście tylko na ESKA.pl. Niewykluczone, że podczas #NoSory Tour, gwiazda zaśpiewa hity z poprzednich wydawnictw, ale również z tego nadchodzącego wielkimi krokami.

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?

Sanah - koncerty 2020: data, miasta

Sanah rozpocznie swoją trasę koncertową występem w warszawskim klubie Palladium. Będzie to 3 listopada 2020. W kolejnych tygodniach odwiedzi Klub Wytwórnia w Łodzi i P23 w Katowicach. Oprócz tego pojawi się również w Krakowie, we Wrocławiu, w Poznaniu i Gdańsku. Trasa koncertowa Sanah 2020 zakończy się tak, jak zaczęła, czyli w klubie Palladium w Warszawie. Daty koncertów artystki prezentujemy poniżej.

  • 3 listopada 2020 - Warszawa, Palladium
  • 15 listopada 2020 - Łódź, Klub Wytwórnia
  • 16 listopada 2020 - Katowice, P23 Katowice
  • 8 grudnia - Kraków, Klub Studio
  • 9 grudnia - Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 10 grudnia - Poznań, Tama
  • 11 grudnia - Gdańsk, Stary Maneż
  • 16 grudnia - Warszawa, Palladium

Sanah - koncerty 2020: bilety, ceny

Bilety na koncerty Sanah to gorący towar, więc radzimy się spieszyć z ich zakupieniem. Bilety dostępne będą już 28 sierpnia 2020 i wtedy też poznamy dokładne ich ceny. 

Sanah - koncerty i spotkanie z artystką

Koncert Sanah w ramach #NoSorryTour to jedno, ale w sprzedaży znajdują się również wejściówki Meet&Greet z wokalistka. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze