Sanah i wzruszający teledysk Idź. Tak przejmująco dawno nie było!

2021-09-16 8:43
Wystąp w teledysku z Sanah! Jak to zrobić?
Autor: fot. Magic Records Poland

Sanah to jedna z najbardziej lubianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej wyjątkowy styl zdecydowanie przypadł do gustu słuchaczom. W Internecie pojawił się nowy teledysk do hitu Idź. Klip wywołuje emocje! Zobaczcie nowe video do piosenki Sanah.

Sanah i poruszający teledysk do piosenki Idź - fani zachwyceni nową produkcją! Video w kilka godzin od publikacji obejrzano prawie 8 tysięcy razy a licznik nadal bije. Rozbrajający klip do hitu Sanah ujrzał światło dzienne. Utrzymany w biało-czarnych kolorach teledysk to fragment filmu Kundel. Czy nowa wersja dorówna popularności oryginałowi i osiągnie 12 milionów wyświetleń? Zobaczcie najnowszy filmik od kanału Polifonia z muzyką Sanah i Andrzejem Gałłą w roli głównej już teraz!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Sanah – Idź: teledysk z filmu Kundel

Teledysk do piosenki Idź stworzony został do filmu Kundel w reżyserii Piotra Matwiejczyka. Produkcja opowiada historię bezdomnego mężczyzny oraz jego schorowanego psa. Film ukazuje próbę skonfrontowania się z przeszłością. Fragment fabuły w połączeniu z muzyką Sanah chwyta za serce!

Najnowsze