Sanah i Sobel - parodia o benzynie robi furorę. Letni zrobili najlepszą przeróbkę ever?

2021-10-30 10:14

Sanah i Sobel to jedne z najpopularniejszych nazwisk w branży muzycznej w ostatnim czasie. Artyści zaśpiewali utwór Cześć, jak się masz?, który zdobył ogromną popularność. Internet podbija także parodia piosenki w wykonaniu duetu Letni. Specjalnie dla serwisu Eksa.pl youtuberzy wypowiedzieli się na temat przeróbki.

Sanah i Sobel - parodia o benzynie to hit! Fani rozpływali się na dźwięki piosenki Cześć, jak się masz stworzonej w ramach kampanii Mastercard Music, której hasłem przewodnim było - łączenie ludzi przez muzykę. Utwór dotarł do pierwszego miejsca na Karcie na czasie w kategorii muzyka. Teledysk do kawałka obejrzano już ponad osiemnaście milionów razy, a licznik nadal bije. Internet podbija nie tylko oryginalna wersja Cześć, jak się masz, ale także parodia utworu. Klip opublikowany na kanale Letni również znalazł się na Karcie na czasie. Jesteście ciekawi, co powiedzieli o nim twórcy 6zł. za litr? Czytajcie dalej!

Sanah - TEKST piosenki Kolońska i Szlugi. O czym jest Kolońska od sanah?

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah i Sobel - parodia utworu

Głośnym tematem pozostają wysokie ceny paliwa w Polsce. Duet, który w 2009 roku zasłynął teledyskiem do Czinkłaczento postanowił muzycznie skomentować sprawę. Duet Dawid Anton Antonkiewicz i Maciej Canton Piotrowski do muzyki utworu Sobla i Sanah stworzyli nowy numer pt. 6 zł za Litr. Internet oszalał na punkcie piosenki i klipu, w którym youtuberzy śpiewają, że w tych czasach rozwiązaniem pozostaje spuszczenie paliwa z baku czyjegoś samochodu. Co więcej, Anton i Canton przebrani są za Sanah i Sobla w teledysku!

Letni - 6 zł za litr

Zastanawiacie się jak powstała piosenka? Oto komentarz dla serwisu Eska.pl od youtuberów:

Pomysł zrodził się spontanicznie od razu po premierze utworu Sobla i sanah - tekst przyszedł sam. Napisaliśmy go wspólnie w naszym studiu, a klip mogliśmy nagrać dopiero w ostatnią niedzielę. Był to 3 nasz klip nakręcony w zeszłym tygodniu- ostatnio dużo pracujemy i podróżujemy naszym streamobusem - mobilnym studiem nagrań, w którym tworzymy najnowszą płytę Swagabunda Tour. To coroczna akcja podczas której zapraszamy gości i spontanicznie nagrywamy z nimi utwory.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze