Sanah - hit Szampan PO ANGIELSKU. Podbiłby zagraniczny rynek muzyczny?

2020-06-22 13:10 Maksymilian Kluziewicz
Sanah
Autor: YouTube/sanah

Sanah wkroczyła w 2020 z mocnym przytupem. Wszystko za sprawą singla Szampan, który uczynił z niej jedną z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek. Hitowy kawałek doczekał się wielu coverów, w tym również w języku angielskim. Czy piosenka w najpopularniejszym języku na świecie odniosłaby sukces na światowych listach przebojów? Posłuchajcie sami Szampana w wersji anglojęzycznej na ESKA.pl.

Sanah - piosenka Szampan po angielsku odniosłaby sukces na całym świecie? Teraz sami możecie się o tym przekonać. Jedna z twórczyń internetowych, którą na pewno doskonale znacie już z ESKA.pl, czyli Marta Gawęcka, zdecydowała się na stworzenie coveru utworu, który uczynił z Sanah gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Piosenka nie tylko znalazła się na samym szczycie notowania 2 x Gorąca 20 Radia ESKA, ale również tygodniami nie schodziła z czołówki karty na czasie polskiego YouTube'a. Do dzisiaj, teledysk zrealizowany do piosenki, w którym możemy zobaczyć, jak Sanah obrzucana jest rozmaitymi przedmiotami, wygenerował blisko 40 milionów wyświetleń. Sukces kawałka przełożył się na zainteresowanie twórczością wokalistki. Jej kolejne single: Melodia i Królowa dram również spotkały się z doskonałym odbiorem, a debiutancka płyta okazała się hitem sprzedażowym. Po zaledwie tygodniu od premiery, uplasowała się na samym szczycie notowania OLiS, obejmującego najchętniej kupowane krążki muzyczne w naszym kraju. Czy hit Szampan odniósłby jeszcze większy sukces nagrany po angielsku?

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sanah - Szampan po angielsku

Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałby hit Szampan zaśpiewany w całości w języku angielskim? Jedna z polskich youtuberek, która regularnie zamieszcza na swoim kanale interpretacje popularnych piosenek, zdecydowała się to sprawdzić. Mowa o Marcie Gawęckiej, która w całości przetłumaczyła tekst hitowego utworu Sanah. Jak wam się podoba ten kawałek w odmienionej wersji? Czy Sanah wygrałaby nim na przykład Eurowizję?

Najnowsze