Taylor Swift i sanah

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News // PRUS AGENCY/East News

to już pewne

sanah dubbingiem Taylor Swift?! Fani nie kryją zdziwienia. Mamy komentarz kina

2023-09-27 12:16

Zapis koncertu z trasy "The Eras Tour", w ramach której Taylor Swift odwiedzi Warszawę w 2024 roku, zostanie wyświetlony także w polskich kinach. Do sieci trafiła informacja, jakoby amerykańską wokalistkę miała dubbingować... sanah. Przedstawiciele sieci "Helios" zdementowali te plotki. Mamy oficjalny komentarz.

sanah będzie dubbingować Taylor Swift - taka informacja pojawiła się w dniu ogłoszenia pokazów "The Eras Tour" na całym świecie, w tym również w Polsce. Oficjalnie wiadomo już, że polscy fani wokalistki będą mogli obejrzeć zapis filmowy gigantycznego tournee, w ramach którego piosenkarka odwiedzi również nasz kraj w sierpniu 2024 roku, na wielkim ekranie. Seanse będą wyświetlane w kinach należących do sieci Multikino i Helios. Zupełnie niespodzianie w mediach społecznościowych pojawił się screen mający stanowić dowód na to, że "The Eras Tour" doczeka się dubbingu, a głosu Taylor Swift użyczy najpopularniejsza polska piosenkarka, a prywatnie wielka fanka Tay, sanah. Informacja ta zelektryzowała internautów. Widząc ogromne poruszenie, odezwaliśmy się do sieci kin Helios z prośbą o komentarz. Wieść o tym, iż sanah miałaby podkładać głos swojej idolce w polskiej wersji językowej "The Eras Tour" została szybko zdementowana.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

sanah nie będzie dubbingować Taylor Swift

"The Eras Tour" trafi do polskich kin już 13 października. Wbrew plotkom, które pojawiły się w sieci, sanah nie będzie podkładać głosu Taylor Swift. Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy od przedstawicieli sieci kin Helios:

Dementujemy te informacje, film nie będzie miał dubbingu. Pozdrawiamy :) 

Bilety na "The Eras Tour" w Multikinie są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chodzi o kina Helios, sprzedaż wystartuje 28.09. Koncert będzie dostępny także w wersji z dźwiękiem przestrzennym DOLBY ATMOS w wybranych kinach.