Sanah, Carla Fernandes, Ronnie Ferrari i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.08.2020

2020-08-14 11:42 Rafał Wróblewski
Sanah, Carla Fernandes, Ronnie Ferrari i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.08.2020
Autor: single cover art // okładki singli: Magic Records Poland / Universal Music Poland / ZPR Records Sanah, Carla Fernandes, Ronnie Ferrari i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.08.2020

Nie dość, że jest piątek, to na dodatek świętujemy dzień nowej muzy w Radiu ESKA! Na naszej antenie, w ramach New Music Friday, usłyszycie najlepsze, najciekawsze i najbardziej zaskakujące single, które już wkrótce mogą stać się wielkimi hitami. 14 sierpnia 2020 wśród premier nowa Sanah, Carla Fernandes czy Łobuzy w kawałku z twórcą hitu Ona by tak chciała, Ronnie Ferrari. To nie koniec niespodzianek!

New Music Friday, czyli moment, na który przez cały tydzień czekają wszyscy miłośnicy nowych brzmień od największych gwiazd i debiutantów, którzy mają szansę iść śladami swoich starszych kolegów. Jakie nowe piosenki premierowo na antenie Radia ESKA? Wśród premier nie może zabraknąć świeżego singla, który wykonuje Carla Fernandes. Jeszcze nie opadły emocje po premierze autorskiego singla młodej wokalistki i Maikela Delacalle pt. Por Que, a już przyszedł czas na kolejny singiel. Tym razem jest to utwór Entera efekt współpracy Carli z Mattem Hunterem - Amerykaninem o kolumbijsko-włoskich korzeniach. W ramach New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie również nowy utwór, za który odpowiada Cleo i Dawid Kwiatkowski. Duet przekonuje, że połączyła ich silna przyjaźń. Bratnie dusze, jest kolejnym po Za Krokiem Krok utworem z oldschoolowego projektu Cleo, vinyLOVA.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 14.08.2020

Walka o tytuł hitu lata 2020 trwa w najlepsze. Czytelnicy ESKA.pl decydują o tym, co jest największym hitem tegorocznych wakacji, głosując w pierwszym z dwóch półfinałów. Utwory, które 14 sierpnia 2020 pojawiły się na muzycznym rynku mają szansę zdobyć tytuł hitu jesieni. Wśród propozycji np. nowa piosenka Carli Fernandes, Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, sanah lub po prostu Łobuzów i Ronniego Ferrari. Który z tych numerów podoba się wam najbardziej? Możecie dać znać głosując powyżej! 

  • Sanah - No sory: Zaledwie kilka miesięcy po premierze debiutanckiej płyty sanah prezentuje zupełnie nowy utwór, zwiastujący jej kolejny album. Piosenka No sory zakwalifikowała się do konkursu Premiery w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie w pełnej krasie (aranżacja na 12 osobowy zespół!) usłyszymy go już 6 września. I ani dnia wcześniej, no sory… 
  • Carla Fernandes, Matt Hunter - Entera: to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w totalnie wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie i przenieść się na chwilę na rajską plażę.
  • Cleo, Dawid Kwiatkowski - Bratnie Dusze: wspólne nagranie Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, które jurorzy programu „The Voice Kids” planowali już od ponad roku. Lekkiego, przyjemnego i pozytywnego nagrania najlepiej słuchać w grupie prawdziwych przyjaciół.
  • Łobuzy & Ronnie Ferrari - Yakuza: słuchacze ESKI pokochali Łobuzów, a dokładniej ich hit Zbuntowany anioł. Miłością obdarzyli również Ronniego Ferrari, który wydał imprezowy numer Ona by tak chciała. Czy z połączenia tych artystów wyjdzie HIT? Oceńcie sami chociażby w Gorącej 20 Radia ESKA!
  • Miley Cyrus - Midnight Sky
  • Smith & Thell - Year of the Young
Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze