Sam Smith - zobacz nowy teledysk do Too Good At Goodbyes

2017-09-19 14:05

Już jest nowy teledysk do Too Good At Goodbyes Sama Smitha! Długo oczekiwany klip w końcu możecie zobaczyć na ESKA.pl!

Sam Smith opublikował nowy teledysk do Too Good At Goodbyes! Utwór po raz kolejny udowadnia unikalny wokal Sama oraz niesamowity talent w tworzeniu emocjonalnych piosenek. Autor tak mówi o piosence: "Too Good At Goodbyes opowiada o związku, w którym byłem,  głównie mówi o tym jak radzić sobie z rozstaniem. Minęło już trochę czasu, odkąd zaprezentowałem swoja muzykę i jest to pierwszy singiel, który naprawdę pokazuje klimat tego, co ma nadejść".

Wielokrotnie nagradzany artysta

Minęły ponad trzy lata od wydania debiutanckiego albumu Sama In The Lonely Hour, z którego pochodziły między innymi przeboje Stay With Me, I’m Not The Only One oraz Lay Me Down. Od tego czasu Sam Smith stał się jednym z najważniejszych artystów  na świecie z wynikiem ponad 12 mln sprzedanych albumów, numerem 1. w Wielkiej Brytanii oraz szeregiem imponujących nagród takich jak Academy Awards, Złoty Glob, trzy nagrody BRIT, cztery nagrody Grammy i sześć nagród MOBO!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze