Sam Smith nowa piosenka 2017 - co o niej wiemy?

2017-09-02 17:59
Sam Smith nowa piosenka 2017 - co o niej wiemy?
Autor: fot. East News Sam Smith nowa piosenka 2017 - co o niej wiemy?

Sam Smith wraca po ponad trzech latach od wydania albumu In the Lonely Hour! Nowa piosenka brytyjskiego wokalisty już 8 września 2017. Co wiemy o utworze?

Nowe piosenki 2017 coraz bardziej nas zaskakują. Wszystko dlatego, że wielu artystów właśnie w tym roku postanowiło wrócić na rynek muzyczny. Po dłuższej nieobecności nowy utwór wydali m.in. Avicii, Ed Sheeran czy Katy Perry. Do tej listy należy dopisać Sama Smitha, który oficjalnie zapowiedział już singiel. Co więcej zdradził trochę informacji o swojej drugiej studyjnej płycie!

Sam Smith - nowa piosenka 2017

Sam Smith już jakiś czas temu zapowiedział w serwisach społecznościowych, że wraca do muzyki. Wówczas w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzieliśmy brytyjskiego wokalistę w towarzystwie Timbalanda. Teraz artysta postanowił napisać list, w którym czytamy: Po pierwsze muszę wam podziękować. Dziękuję za cierpliwość i za to, że pozwoliliście mi na rok uciec odpocząć i w spokoju pisać nowe utwory. Teraz czuję się bardzo ożywiony. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu opowiem wam wiele historii. Wasze czekanie już wkrótce się skończy. Już za niedługo coś się pojawi. Boję się, ale jestem bardzo podekscytowany. Włożyłem całe serce i duszę w piosenki na nowym albumie - napisał Sam Smith w liście, który udostępnił na Twitterze.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że nowy krążek ma nosić tytuł TPH-50HR. Jest to nic innego, jak skrót od adresu domu, w którym Smith dorastał (The Pink House 50 Heydon Road). Nieoficjalnie wiemy, że tracklista składa się z 10 utworów w wersji standardowej, 14 deluxe, 16 target. Również niepotwierdzoną informacją jest to, że album pojawi się 3 listopada.

Zanim jednak oficjalnie poznamy datę premiery nowej, drugiej płyty artysty, poznaliśmy informację dotyczące pierwszego singla. Co wiemy?

  • Nowa piosenka Sama Smitha pojawi się premierowo 8 września 2017.
  • Według jeszcze niepotwierdzonych informacji, singiel ma nosić tytuł Too Good at Goodbyes.
  • Utwór jest zapowiedzią drugiego studyjnego albumu wokalisty.
  • Nad singlem miał pracować doskonale znany producent.

Morning London x Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmithworld)

Sam Smith jest autorem piosenki pt. Writing's On The Wall, którą wykorzystano w filmie o Jamesie Bondzie, Spectre. Artysta zadebiutował ze swoim solowym materiałem w maju 2014 roku. Z albumu In The Lonely Hour pochodzą takie hity, jak Stay With Me, I'm Not Onluy One, Like I Can czy Money On My Mind. Współpracował również z Naughty Boy oraz Disclosure.

 

Najnowsze