Sam Smith na muralu Spotify w Warszawie

2017-09-18 17:14

Sam Smith pojawił się na muralu w Warszawie! Wizerunek artysty powstał dzięki Spotify i jest częścią promocji najnowszej płyty Brytyjczyka.

Długo oczekiwany singiel Sama Smitha pod tytułem Too Good at Goodbyes wraz z towarzyszącym mu ekskluzywnym teledyskiem pojawiły się w Spotify. Wideo nagrane w pionowym formacie można obejrzeć tylko w Spotify, na około 40 playlistach znajdujących się w serwisie, w tym między innymi na This Is: Sam Smith do której odnośnik znajdziecie poniżej. Tym samym Brytyjczyk dołączył do grona takich artystów jak Selena Gomez czy Avicii, którzy wcześniej również udostępnili swoje pionowe teledyski w serwisie.

This Is: Sam Smith na Spotify >>

 

Niesamowity mural w Warszawie

Najnowsze wydawnictwo gwiazdy brytyjskiego popu jest dodatkowo promowane muralem, który został namalowany na ścianie budynku przy ulicy Francuskiej w Warszawie, w bezpośredniej okolicy Stadionu Narodowego. To już druga taka akcja Spotify w Polsce. Tym razem promuje zagranicznego artystę oraz ekskluzywne treści dostępne w serwisie.

Sam Smith na muralu Spotify w Warszawie
Autor: fot. materiały prasowe Sam Smith na muralu

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze