Sam Smith na muralu Spotify w Warszawie

2017-09-18 17:14

Sam Smith pojawił się na muralu w Warszawie! Wizerunek artysty powstał dzięki Spotify i jest częścią promocji najnowszej płyty Brytyjczyka.

Długo oczekiwany singiel Sama Smitha pod tytułem Too Good at Goodbyes wraz z towarzyszącym mu ekskluzywnym teledyskiem pojawiły się w Spotify. Wideo nagrane w pionowym formacie można obejrzeć tylko w Spotify, na około 40 playlistach znajdujących się w serwisie, w tym między innymi na This Is: Sam Smith do której odnośnik znajdziecie poniżej. Tym samym Brytyjczyk dołączył do grona takich artystów jak Selena Gomez czy Avicii, którzy wcześniej również udostępnili swoje pionowe teledyski w serwisie.

This Is: Sam Smith na Spotify >>

 

Niesamowity mural w Warszawie

Najnowsze wydawnictwo gwiazdy brytyjskiego popu jest dodatkowo promowane muralem, który został namalowany na ścianie budynku przy ulicy Francuskiej w Warszawie, w bezpośredniej okolicy Stadionu Narodowego. To już druga taka akcja Spotify w Polsce. Tym razem promuje zagranicznego artystę oraz ekskluzywne treści dostępne w serwisie.

Sam Smith na muralu Spotify w Warszawie
Autor: fot. materiały prasowe Sam Smith na muralu

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze